Anasayfa » FUAR » Zuzu Toys: “Türk üreticisi olarak bundan sonra her fuarda yer alacağız”

Zuzu Toys: “Türk üreticisi olarak bundan sonra her fuarda yer alacağız”

9.Kids Turkey 2016 fuarında Zuzu Toys firma yetkilisi Enes Malik Yılmaz faaliyetlerini ve fuar değerlendirmelerini paylaştı.

“Fuar geçen yıla kıyasla beklentilerimizi tam anlamıyla karşılamadı. Plastik ağırlıklı olmak üzere yeni ürün gruplarımızı fuarda görücüye çıkardık. Çocukların gelişim süreçlerini desteklemesi adına daha çok eğitici oyuncaklar alanında faaliyette bulunuyoruz. Yeni ürün gruplarımızda, genellikle 0-3 yaş arasına yönelik bebek oyuncakları yer alıyor. Çocukların ilgi alanlarına giren aynı zamanda gerek mesleki gerek gelişim açısından destekleyen tamir seti ve doktor seti gibi yeni ürün gruplarımız da yer alıyor. Bu gibi ürünlerle küçük yaşta çocukların mesleki kazanımlarını desteklemeyi amaçlıyoruz. Üretim tarafında ise her şey Türk Enstitüsü Standartlarına uygun olarak gerçekleşiyor. Kullandığımız hammadde ve boyanın çocuk sağlığı için bir tehdit oluşmamasına dikkat ediyoruz.

Kids Turkey fuarında daha çok iç piyasa ziyaretçisi ile karşılaştık. İhracat odaklı çok fazla temaslarımız olmadı. 2017 yılının başında uluslararası bir platform olan Nürnberg fuarına katılım sağlayacağız. Türk üreticisi olarak bundan sonra hem yurtiçi hem yurt dışı her fuarda yer alıp ülkemizin gelişimini ve ihracat oranını yükseltmek için elimizden gelen gayreti göstereceğiz.”

#ZuzuToys #Toys #fuar #firma #eğitici #sektör