Anasayfa » RÖPORTAJ » Zuzu Toys: Hem Avrupa üreticisini hem de tedarikçisini bulunduran tarihi bir fuar

Zuzu Toys: Hem Avrupa üreticisini hem de tedarikçisini bulunduran tarihi bir fuar

Firma kuruluşu ve ürünleri
Firmamız Zuzu Toys Oyuncak İmalat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak üretim yapmakta olan tamamen öz sermayesiyle ilerleyen altı senelik bir firmadır. Hali hazırda 50 çeşit ürün üreten iç ve dış pazarda ilerleyen yeni bir firmadır.

Katıldığı fuarlar
2017 yılı iç ve dış pazara hitaben altı fuara katılım sağladık. 2018 yılı itibariyle yedi fuara katılım için kayıt olduk. Üç tanesini bitirdik, dört fuarın ise tarihleri henüz tamamlanmadı.

2018 Spielwarenmesse Nürnberg Oyuncak Fuarı
Spielwarenmesse fuarı oyuncak sektöründe dünya bazında ilk üç fuardan birisidir ve tamda müşterilerimizin ziyaret ettiği bir fuardır. Fuarı beş yıldır takip etmekteyiz. Aynı zamanda iki yıldır da katılımcıyız. Genelde müşteriler firma bazında odaklı olarak ziyaret etmekte olup kategori ve ürün yelpazemiz nispetinde görüşmeler olmaktadır. Ziyaretçi profili genelde Avrupalı olup dışında ülke sayısı fazla sayılmaz, bizim açımızdan gayet verimli bir sezon fuarıydı. Önümüzdeki zamana bakmak gerekir. 2019 yılında yeniden Nürnberg’de olma yolundayız.

Nürnberg’in Türkiye’deki oyuncak fuarlarından farkı
Almanya Nürnberg fuarı senelerdir düzenlenen bir sektör fuarıdır. Hem Avrupa üreticisini hem de tedarikçisini bulunduran tarihi bir fuardır. Elbette bizim de bir gün onun gibi bir fuarımız olabilir. Bir elli veya altmış yıl sonra.

2018 yılına dair
2018 yılı için planladığımız çalışmaları yerli yerinde takip etmekteyiz. “Her geçen gün ileri.”

Marka olarak geleceğe yönelik
Markamızı üzerimize düşen sorumluluk ve anlayışla çerçevesinde temsilini güçlendirme çalışması, ürün ve isteğini artırma peşindeyiz. Derginize teşekkür eder, Toyuncak ailesine başarılar dilerim.

#Zuzu, #Avrupa, #Marka