Anasayfa » RÖPORTAJ » ZerGroup: Çocuklar gerçek oyunlar oynasın

ZerGroup: Çocuklar gerçek oyunlar oynasın

Zeras Lüx Hırdavat – Kırtasiye  Kategori Yöneticisi Şahin Mehmetbeyoğlu ile faaliyetlerini konuştuk

Zeras Lüx Hırdavat – Kırtasiye Elektronik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. Kategori Yöneticisi Şahin Mehmetbeyoğlu ile oyuncak alanına giren Zergroup, bu alanda da iddialı.

Oyuncak alanında da başarılı olmak istiyoruz

“Yıllardır piyasada öncülük yapan Zeras kendi fuarını kendi bünyesinde düzenliyor. Kırtasiye ve hırdavat sektöründe uzun zamandır faaliyet gösteren bir firma. Oyuncak sektöründe de çalışmalara başladı. Bu sektörde de başarılı olmaya çalışacağız.

Toptancının perakende satış yapmasına olumlu bakmıyoruz, tasvip etmiyoruz, herkes kendi işini yapmalı.

Piyasaya hizmet veren ithalatçı ve imalatçı firmaların büyük bir kısmı ile çalışıyoruz. Uygun, kaliteli, faturalı ve belgeleri olan bütün ürünleri sunmaya çalışıyoruz.

Diğer firmalardan farkımız ?

Bizim farkımız bu piyasada hizmet veren köklü bir firma olmamız, müşterilerimize kaliteli hizmet vermemiz, uygun fiyata doğru ürünleri sunmamız, yılda 2 kez kendi fuarlarımızı düzenlememiz, pazarlama ağımızın ve ürün çeşidimizin güçlü olması,

Etik olmayan davranışlar

Antalya Oyuncak Fuarı yapıldı? Bu fuarda bazı büyük ithalatçı firmaların ürün tedarik ettiği toptancıların alt bayilerine ürün verdiği görüldü. Bu konuda düşünceniz nedir?

Bu konuda ki benim şahsi düşüncem fuar yapılmasını doğru buluyorum ama fuara çağırılan müşteri portföyünü doğru bulmuyorum. Çünkü oraya bir çoğu toptancının müşterilerin çağırıldığı ve hemen hemen piyasada toptancı müşterilere yani bizlere uygulanan aynı ıskontolar uygulandı. Yılda 20 bin TL 30 bin TL 50 bin TL gibi ürün alabilecek firmalara, orada cari açıldı ve aynı iskontolara mal satıldı, bu benim şahsi görüşümdür.