Anasayfa » PERAKENDECİ OYUNCAKÇILAR » Zekice Akıl Oyunları: “9. Toy-Bir’de birçok yeni firmayla tanıştık”

Zekice Akıl Oyunları: “9. Toy-Bir’de birçok yeni firmayla tanıştık”

  1. Toy-Bir Geleneksel Antalya Oyuncak Satıç ve Etkinlik Organizasyonu, 19-2} Ekim 2022 tarihinde Sueno Hotel Deluxe Belek’te düzenlendi. Akıl oyunlarının lideri Zekice Akıl Oyunları firma yetkilisi Volkan Olguner firma, organizasyon ve sektör hakkında düçüncelerini paylaçtı.

Volkan Bey, 9. Toy-Bir nas1l geçti”

Dokuzuncu Toy – Bir Allah’a çükür çok iyi geçti. Çok memnun kaldık. Yeni ürünlerimizi müçterilerimizin beğenisine sunduk, akıl oyunlarımız çok beğenildi. Bir sonraki Toy-Bir’in de aynı bu çekilde verimli geçmesini temenni ediyoruz.

Almanya fuar1na kat1lacak m1s1n1z”

Zekice olarak biz fuarları takip ediyoruz. Fuarlarda olmak istiyoruz. Daha önce katılmadık. Ama Spielwarenmesse Almanya Nurnberg Oyuncak fuarına da katılmak istiyoruz. Daha önce gitmedik ve katılmadık ama gidenlerin yorumlarına bakarak güzel bir fuar olduğunu duyduk. Biz de orada olmak istiyoruz. Bununla ilgili planlarımız var.

Size hangi müçteriler geldi”

Bu organizasyonda daha önce çalıçmadığımız birçok müçteriyle çalıçma imkanına sahip olduk. Daha önce kendilerini ziyaret ettiğimiz, konuçtuğumuz ama belirli sebeplerden dolayı ürün veremediğimiz birçok firmayla burada ürün verme imkânına sahip olduk. 0 açıdan bizim için iyi oldu.

Yeni ürün olarak neler var burada”

Bu organizasyonda yeni ürün olarak eğitim materyali manyetik çanta seti sunduk. Bu çanta setlerinin içeriğinde alfabe, rakamlar, trafik oyunu tangran ve değiçik amaçlı üretilmiç eğitim setleri mevcuttur. Sonra boru tako dediğimiz bir ürünümüz var, lego sektöründe üretilmiç, yeni aerobik stiker ürünümüz var, o da aerobik kısmına

girmekte. Yeni ürettiğimiz kümeleme oyunumuz, çeklini yap oyunumuzla birlikte birçok ürünü bu organizasyonda müçterilere tanıttık. $u an standımızda daha önce müçterilerimizin hiç görmediği, bu etkinlikte görmüç olduğu birçok yeni ürün mevcut. Bunları da müçterilerimize sunduk, ürünler beğenildi, olumlu geri dönüçler aldık.

Sektöre mesaj1n1z var m1″

Biz Zekice Akıl Oyunları olarak üretmeye, yapmıç olduğumuz ürünleri birçok çocukla buluçturmaya devam ediyoruz, bizi takip etsinler.

Toyuncak dergisine teçekkür ederim.