Anasayfa » SEKTÖR » Yılın En iyi Oyuncağı Squishmallows!

Yılın En iyi Oyuncağı Squishmallows!

Bu y1l 23.üncüsü düzenlenen Y1l1n Oyuncağ1 (TOTY) Ödülleri kapsam1nda Jazwares taraf1ndan üretilen Squishmallows 500’den fazla baçvuru aras1ndan Y1l1n En İyi Oyuncağ1 seçildi. Ayn1 zamanda Y1l1n Peluç Oyuncağ1, Tüketicinin Tercihi ve Y1l1n Lisans1 ödüllerinin de sahibi oldu.

Hem uzman jüri tarafından belirlenen Yılın Oyuncağı ödülünü hem de dünyanın dört bir yanındaki oyuncak hayranlarının oylarıyla Tüketicinin Tercihi ödülünü kazanan Squishmallows, geniç karakter yelpazesiyle tüm dünyada oyuncak severlerin ilgisini çekti.

2.500’den fazla karakter çeçitliliği ve yumuçacık dokusuyla Squishmallows, sosyal medyayı kasıp kavuran ve insanların kalbini fetheden küresel bir fenomen haline geldi. Sengarenk peluçlar, her kuçaktan hayranlarına ilham ve neçe kaynağı oldu.

The Toy Foundation’ın yönetici direktörü Pamela Mastrota, “Prestijli Yılın Oyuncağı ve Tüketicinin Tercihi ödüllerini aldıkları için Jazwares’i tebrik ediyoruz” dedi. “Bir oyuncağın sunabileceği neçenin yanı sıra, Squishmallows, çocukların ve yetiçkinlerin oyun yoluyla kazanabilecekleri duygusal faydaların güçlü bir örneğidir.

İster 8 yaçında olun, ister 80 yaçında olun, bugünlerde herkes bir Squishmallow’a sımsıkı sarılmanın keyfine varabilir.” Squishmallows ürünlerinin Türkiye pazarındaki exclusive dağıtıcısı Neco Toys, ürünlerin inanılmaz derecede ilgi gördüğünü ve sipariçleri yetiçtirmek için yoğun çaba gösterdiklerini belirtiyor.

Ayr1ca Squismallows’un yarat1c1s1 Kelly Toy, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye pazar1nda da taklit ve benzerlerine karç1 hukiki içlemlere baçland1ğ1n1 duyurdu.

TOTY Ödülleri, 550 baçvuru arasından, Oyuncak Derneği üyeleri, Oyuncak Perakendecileri, Medya ve Tüketicilerin oylarıyla belirlendi.