Anasayfa » SEKTÖR » Yazı yazmayı keyfe dönüştüren kalem!

Yazı yazmayı keyfe dönüştüren kalem!

rotring

 

Dünyaca ünlü tükenmez kalem markası Papermate, Inkjoy serisinde kullanılan çok özel mürekkep sayesinde yazmayı adeta keyfe dönüştürüyor. Yazımı çok akıcı ve yumuşak olan Papermate Inkjoy ürünleri, canlı renkleri, çabuk kuruyan ve sağlığa zararlı madde içermeyen özel mürekkebi ile kullanıcısına farklı bir yazım deneyimi yaşatıyor. 6 farklı ürün ve canlı renk seçeneklerinden oluşan Papermate Inkjoy serisindeki tükenmez kalemlerin fiyatı ise 0.70 ile  5.50 TL arasında değişiyor.

 
rotringsetrOtring Tikky Okul seti ile vazgeçilmez üç ürün bir arada hem de avantajlı fiyata !

Her yıl olduğu gibi yeni eğitim-öğretim döneminde de rOtring’in Tikky serisi mekanik kurşun kalem, silgi ve kalem uçları
öğrencilerin vazgeçilmezi olacak.rOtring’in yaratıcılığı ve Alman hassasiyeti ile üretilen, kaliteyi ve ergonomik kullanımı bir arada sunan İkonik Tikky serisi, 2015-2016 eğitim öğretim döneminde de öğrencilerin vazgeçilmezi olacak. rOtring Tikky serisi içinde yer alan mekanik kurşun kalem, silgi ve kalem uçlarını ister tek tek isterseniz de üç ürünün bir arada bulunduğu avantajlı okul seti şeklinde bulmanız mümkün. Tikky okul setleri 0,5 mm ve 0,7 mm. uç kalınlığında iki alternatifiyle yeni okul döneminde öğrenciler için satışta.

İkonik rOtring Tikky’nin “Moda renkler” serisi ile bu yıl kalem kutuları daha trendy!

Yeni eğitim-öğretim döneminde öğrencilerin kalem kutuları,rOtring Tikky’in yeni “Moda renkler” serisinin birbirinden güzel renkleri ile dolup taşacak. rOtring’in yaratıcılığı ve Alman hassasiyeti ile üretilen, kaliteyi ve ergonomik kullanımı bir arada sunan ikonik Tikky serisi,
yılın renk modasını takip ederek eklenen yeni renkleri ile 2015- 2016 eğitim öğretim döneminde de öğrencilerin vazgeçilmezi olacak.
Yeni renklerdeki rOtring Tikky’leri 0,5 mm ve 0,7 mm uç kalınlığında bulmanız mümkün.