Anasayfa » PAZARLAMA TEKNİKLERİ » Yaz tatiline macera ve eğlence katacak oyuncaklar ADEL Kalemcilik’te

Yaz tatiline macera ve eğlence katacak oyuncaklar ADEL Kalemcilik’te

Güvenilir, eğitici ve aynı zamanda eğlenceli ürün yelpazesiyle öne çıkan Adel, dünyanın en çok tercih edilen oyuncak markalarını Türkiye’de çocuklarla buluşturuyor. Çocuklar, Pinypon Deniz Kızı dünyası ve Karayip Korsanları ile açık denizlere yelken açıyor, Oddbods Taşıtlı Set’in lezzetli dondurması ile serinliyor, Nenuco Doktor Seti ile de sağlıklı olmayı öğreniyorlar.

Sıcaklara dikkat! Bol su içmeyi unutmayın çocuklar…

Çocuklar şeker kokulu Nenuco bebeklerle sağlıklı olmayı öğreniyor. Yaz sıcaklarının etkilenen bebekler, minik doktorlarla sağlığa kavuşuyor. Özel göstergesi Nenuco’nun neden ağladığını gösterirken, çocuklar onu muayene edip, iyileştiriyor. Çocuklara sorumluluk vererek sosyalleşmeye teşvik eden ve gelişimlerine katkıda bulunan Nenuco bebekler, çocukların yaz tatilinde eğitici ve keyifli vakit geçirmesini sağlıyor.

Deniz sezonu açıldı!

Deniz sezonun açılması ile Pinypon figürleri Deniz Kızı Dünyası ile buluşuyor. Parlak ve parıltılı renklerde özel aynalı havuz, taht, sandık ve kaydıraktan oluşan set, deniz kızları ve balıkların büyülü dünyasına ev sahipliği yapıyor. Tamamen değiştirilebilir vücut parçalarına sahip deniz kızı ve balık figürleri ile çocuklar, aksesuar değiş tokuşu yaparak ve hikayeler oluşturarak yaratıcı vakit geçirme şansı yakalıyor.

Serinlemek isteyene dondurma!

Hafta içi her gün Cartoon Network’te eğlenceli animasyonları ile çocuklarla buluşan Oddbods’un kahramanı POGO yazı yepyeni bir macera ile karşılıyor. Hem neşeli, hareketli ve yaramaz hem de bir o kadar şakacı ve yaratıcı POGO Oddbods Taşıtlı Set ile sokakları fethediyor. Eğlenceli ve yumuşacık bir dokuya sahip araç üzerindeki düğmeye basıldığında serinlemek isteyenlere lezzetli dondurmasından fırlatıyor.

Karayip Korsanları tayfası ile maceraya yelken aç!

Bu yaz çocukları denizde heyecanlı bir macera bekliyor. Karayip Korsanları’nın başkarakteri Jack Sparrow’un 30 cm boyundaki gemisi ile çocuklar film sahnelerini yeniden canlandıracak. Efsane gemisi Silent Mary ise önündeki gizli özel bölmeleri, çok sayıda topu, hayalet ve köpekbalığı figürü ile aksiyon dolu oyunlar sunacak.

toy6

Ooshies ile topla, değiştir, oyna, eğlen!

Marvel, Ninja Kaplumbağalar ve DC Comics karakterlerinden oluşan 3 farklı kalem arkalığı serisini çocuklarla buluşturuyor. Her seride toplam 40 farklı ürünün bulunduğu Ooshies, 5-9 yaş aralığındaki miniklerin figürleri birbirleriyle değiş tokuş yaparak yaratıcı oyunlar geliştirmelerine yardımcı oluyor. Kalem arkasına takılabilen ve yumuşak bir malzemeden üretilen Ooshies serileri Spider Man’den Superman’e,  Batman’dan Kaptan Amerika’ya, Hulk’tan X Men’e, Splinter Usta’dan Ninja Kaplumbağa Leonardo’ya kadar yüzlerce figürden oluşuyor.

#ooshies, #dondurma, #karayipkorsanları, #cocuklar #ADEL