Anasayfa » Dergi » Vardem Oyuncak iftar yemeği verdi

Vardem Oyuncak iftar yemeği verdi

Oyuncakçılar Vardem Oyuncak’ın iftar yemeğinde buluştu

Vardem Oyuncak oyuncakçılara Eminönü Hamdi Restaurant’ta iftar yemeği verdi

Dostlukların pekiştirildiği, kırgınlıkların giderildiği Ramazan iklimimin yaşandığı bu ayda sektörümüz güzel bir iftarda yine biraraya gelmenin sevincini yaşadı. Her sene iftar yemeği düzenleyerek geleneksel hale getiren, Türkiye’nin en büyük oyuncak firmalarından Vardem Oyuncak bu sene de oyuncak sektörü firmalarına 11 Nisan 2023 Salı günü Eminönü Hamdi Restaurant’ta iftar yemeği verdi. Dayanışma ve beraberlik duygularının ön plana çıktığı iftar yemeğine oyuncak sektöründen firmalar katıldı.

11 ayın sultanı mübarek Ramazan ayının birlik, beraberlik, yardımlaşma, dayanışma, cömertlik, şefkat ve merhamet ayı olduğunu dile getiren firma yetkilileri, oyuncak sektörü olarak büyük bir aile olduklarını ve hep birlikte iftar yemeğinde buluşmanın kendilerini fazlasıyla mutlu ettiğini söylediler. Sektörden her kesimden firmaların davet edildiği gecede birlik, beraberlik ve kardeşlik atmosferi hakimdi.

Mısır Çarşısı’nın yanı başında Eminönü meydanda yer alan ünlü Hamdi Restaurant lezzetli kebapların servis edildiği ve tarihi yarımada Haliç, Galata ve Boğaz’a karşı mükemmel bir panaromik manzarası sunan mükemmel bir mekana sahip.

Hamdi Restaurant’ın lezzetli yemekleri ve nezih ortamında gerçekleşen iftar yemeğinin ardından davete katılanlar çay içerek sohbet ettiler.

Vardem Oyuncak firma yetkilileri davette bütün misafirleriyle tek tek ilgilendi, sohbet ettiler. Nezih bir ortamda lezzetli yemeklerin ardından misafirlere çay, tatlı ve meyve ikramı yapıldı. Davete katılan misafirlerine teşekkür eden firmamız, misafirlerini uğurladı. Oyuncak piyasasındaki iş arkadaşlarını kocaman bir ailenin birer parçası olarak gören bu firmamız bu iftarla böyle bir ailede yer almanın mutluluğunu yaşadı.

Hep birlikte olmanın sevincini yaşayan oyuncak sektörü çalışanları bu güzel iftar daveti için Vardem Oyuncak’a teşekkür ederek ve tekrarını dileyerek mekandan ayrıldılar.