Anasayfa » SEKTÖR » Van Yumurcak Oyuncak yenilikçi, öncü, çözümcü ve dürüst

Van Yumurcak Oyuncak yenilikçi, öncü, çözümcü ve dürüst

t3025 yılı aşkın bir süre önce kurulmuş olan Van Yumurcak Oyuncak yenilikçi, öncü ve dürüst ticari anlayışını koruyarak uzman ve profesyonel kadrosuyla günümüzde daha geniş müşteri potansiyeline sahip

“Önce 40 m2’lik bir dükkanda ticaret hayatına atılarak bugün 2500 m2’lik toptan mağazamız,  1500 m2 ve 1300 m2’lik iki perakende mağazamızla hizmet veriyoruz. Yenilikçi, öncü ve dürüst ticari anlayışımızla profesyonel kadromuzla her geçen gün gücümüze güç katarak büyümeye devam ediyoruz.

Oyuncakta öncelikli olarak hijyen çocuk sağlığı daha sonra kalite ve uzun ömürlü olmasına özen göstermekteyiz.

Sektörde vazgeçilmez olmak ve markalaşmak için kalitemizden ödün vermiyoruz.

Perakende mağazalarımızın yanısıra e-ticaret hayatına da geçiş yaparak daha geniş kitlelere hizmet verme çabasındayız. Mevcut internet siteleri hayali ürünlere hayali fiyatlar uygulamaktadır. Bizim amacımız doğru ürüne gerçek fiyat yansıtarak ticari anlayışımızdan ödün vermemektir.

Yurtiçinde Doğu Ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerine hizmet veren firmamızı orta vadede Türkiye geneli ve yurtdışına hizmet veren bir kuruluş haline getirmek başlıca hedefimizdir.

Ürünlerimizin tamamının TSE, CE standartlarına uygun olması önceliğimizin sağlık olduğunu vurgulamaktadır.

2014 yılı hedeflediğimiz müşteri kazanımlarıyla ve mevcut müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmet açısından verimli geçti.t31

Mevcut perakende mağazalarımızın yanısıra başta bölgemiz olmak üzere kısa süre Türkiye’nin büyük bir bölümünde Van Yumurcak  Zincir Mağazaları kurarak kurumsallaşma anlamında önemli adımlar atmak istiyoruz.

Pazarda ticari anlayıştan yoksun, gelişigüzel satışları benimseyen firmaların varolması, sektörün hakettiği cazibeye kavuşmasına engel teşkil etmektedir. Sektöre yeni atılan firmaların sektör anlamında yeterli eğitime sahip olmaması bazen köklü firmaları derin sorunlarla karşı karşıya bırakabiliyor.

Mevcut düzenin yeterli olmadığını bu şekilde devam ederek sektörün hakettiği pozisyonunu yakalayamayacağı ve hatta sektörü daha zor şartların beklediğini vurgulamak istiyorum. Bu sebeple gerekli önlemler alınarak sektörümüzün bu olumsuzluklardan  arındırılmasını temenni ediyoruz.

Yenilikçi öncü çözümcü ve dürüst politikamızdan asla taviz vermeden daha güzel ve daha kaliteli hizmet için durmadan çalışmaya devam ediyoruz.”