Anasayfa » HABERLER » Uygun Fiyat & Orijinal Ürün & Yüksek Kalite Mert Toys’ta Birarada

Uygun Fiyat & Orijinal Ürün & Yüksek Kalite Mert Toys’ta Birarada

mert1Mert Toys Oyuncak Mağazası, bebekler için okuma kitapları, 0-3 yaş oyuncakları, bebek araç gereçleri; çocuklar için çocukların zeka gelişimine yardımcı oyuncaklar, Monopoly, eğlenceli yazı tahtası; yetişkinler için uzaktan kumandalı model helikopterler, model arabalar ve tekstil alanında bebek, çocuk, yetişkin tekstil ürünleri, örme, yün, atkı, bere ve eldiven ürün gruplarını sunan Mert Toys kaliteli ürünle iyi hizmeti birarada sunuyor.

Mert Toys Oyuncak Mağazası, 2013 yılında faaliyetine Gölcük Değirmendere, Kocaeli’de başladı. Mağaza yaş aralığı belirtmeksizin yeni doğan bebekler ile ebeveynlerini ilgilendiren hem eğlence hem de bebeklerin gelişimine faydalı oyunlar, oyuncaklar, kitaplar, çocuklar için zeka gelişimine faydalı oyun ve oyuncaklar, yetişkinler için hobi amaçlı radyo frekanslı helikopter, yarış arabası, özel günlerde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz geniş ürün yelpazesiyle hizmet veriyor.

Mert Toys Oyuncak Mağazası güncel yeni ürün ve haberleri kaynağından takip ederek ürün yelpazesini genişletmekte, uygun fiyat & orijinal ürün & yüksek kalite prensiplerini benimsiyor. Müşteri memnuniyeti Mert Toys için ilk sırada yer alıyor. Mağazada satılan tüm ürünler memnun kalınmaması durumunda iade almakta veya değişim yapıyor.

Mert Toys Oyuncak Mağazası’nı marka haline getirmeyi,
Kaliteli ürünü uygun fiyata sunmayı,
Mağazasında satılan ürünlerin kullanım şekli, kullanım yeri hakkında tüketiciyi bilgilendirmeyi vemert2
İnsan sağlığına önem vermeyi başlıca ilkeleri olarak belirleyen Mert Toys, çocukların fiziksel ve ruhsal gelişimlerinde etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış oyuncakların tüketiciyle buluşma noktasında hizmet veriyor. Firma ebeveynlerin, çocukların ve içindeki çocuğu yaşatabilen herkes için oyuncak mağazalarını birer eğlenceli ve keyifli alışveriş ortamı haline dönüştürmeyi başarmış.