Anasayfa » SEKTÖR » Ülkemizde Akıl Oyunları Sektörünün Emin Adımlarla İlerleyen Yüzü; Anne

Ülkemizde Akıl Oyunları Sektörünün Emin Adımlarla İlerleyen Yüzü; Anne

 Her Yaşa Akıl Oyunları

Sürekli yenilenen oyun çeşitleri ve ülkemize kazandırdığı üstün kaliteli oyunları ile akıl oyunları sektöründe çıtayı yükseklerde tutan anne Her Yaşa Akıl Oyunları, sektörde standartları belirlemeye devam ediyor. Her yıl dünya trendlerini, sektördeki en büyük uluslararası fuarları takip ederek yepyeni oyunları portföyüne katan anne Her Yaşa Akıl Oyunları kalitesinden ödün vermiyor. Her ne kadar; lisanssız, hiçbir kalite belgesi ve testi olmayan taklit ürünler ülkemiz piyasasında dolaşmaya devam etse de, anne lisanslı ürünlerinin kalitesi ile tanışan oyun severler kaliteli oyunların keyfini sürüyorlar. Oyun severler bu yaz da 3-99 yaş arası geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden oyunlarla görsel algı, hafıza, strateji, matematik yeteneklerinizi geliştirirken sevdiklerinizle eğlenceli vakit geçirme imkanı buluyorlar.

EN EKONOMİK ÜRÜN ORİJİNAL ÜRÜN!

Aman dikkat, çakma tabir edilen kalite açısından orijinali ile karşılaştırılamayan, oyunlarımızın ruhunu da çalan kopya ürünler piyasada dolaşmakta! Oyunlarımızın sıra dışı yüksek kalitesinden kaynaklanan çok uzun kullanım süresi ve oyunun oynanmasından alınan keyif, heyecan ve beraberinde gelen yoğun oynama isteği de hesaba katıldığında orijinal ürün en ekonomik ürün olmaktadır.

toy47

BU YAZIN YEPYENİ OYUNLARI! BAOBAB; Yaş: 6+ Oyuncu: 2-6

Etrafınızda sıçrayan leoparlar, uçuşan yarasalar, sürünen yılanlar, taklitçi bukalemunlar ve ağaçlarda sallanan maymunlar… Aman dikkat, aşırı yüklenmiş dallardan ve sokan arılardan sakının! Gittikçe büyüyen baobab ağacını dikkatli bir şekilde oluşturun ve kartlarınızdan kurtulun! Bu sıradışı ve eğlenceli oyuna bayılacaksınız.

KEEKEE; Yaş: 3+ Oyuncu: 1-6

Maymun KEEKEE’yi kocaman bir muzun üstünde toplarla sihirbazlık yaparken dengede tutun! KEEKEE’nin hayvanat bahçesindeki dostlarına sürpriz yapabilmek için kendisi kadar yetenekli birinin yardımına ihtiyacı var. KEEKEE’ye bir el ver ve toplardan hiçbirini düşürmeden kollarına en çok topu sen koy. Yetenek geliştiren ve çocuklara dengenin ilkelerini öğreten büyüleyici bir oyun. Haydi şimdi sallanma zamanı!

PENGUENLER (PENGOLOO);

Eğlenceli Güney Kutbu yumurta keşfi oyunumuz ahşap versiyonundan sonra şimdi de plastik versiyonu ile karşınızda! Kalitesi, oyun içeriği ve eğlencesi aynı, kullanılan malzemesi farklı, fiyatı da daha ekonomik. Yüksek kalite plastik malzemeden üretilen bu oyunu çok seveceksiniz. Penguenlerimiz sizinle oynamaya hazır. Gizli yumurtaların hangilerini bulacağınızı belirlemek için zarları atın. Kazanmak için 6 pengueni alan ilk kişi olun. Hafızanız ve birazcık da şans bu Güney Kutbu yumurta keşfini başarmanızı sağlayacak! Ödüller: Dr. Toy 10 Best Games, Parenting Magazine Mom-Tested™ Pick, NAPPA Gold Award.

#baobab, #keekee, #pengoloo,#akiloyunlari