Anasayfa » SEKTÖR » Ulaş Büyükaşık Oyuncak İşine Aşık

Ulaş Büyükaşık Oyuncak İşine Aşık

Antakya’nın sevilen oyuncakçısı Şirin Oyuncak sektöre sesleniyor;

“Merhabalar,
Ben Ulaş Büyükaşık, bütün herkese aşık, işine aşık… 

Şirin Oyuncak, 1990’dan beri aynı yerde aynı noktada hizmetlerine devam ediyor. Ben işimi seviyorum, hayatı seviyorum, bütün oyuncak piyasasını seviyorum. Oyuncak satmayı çok çok seviyorum ve devam ettirmeyi düşünüyorum. 30 yıldır aynı çizgideyim, inşallah bundan sonraki yıllarda işimizi daha da iyi devam ettirebiliriz.

Sektördeki büyüklerime, bütün imalatçı, ithalatçı abilerime buradan çok büyük sevgi ve saygılarımı sunuyorum, sizler iyi ki varsınız, sizler varsınız ki biz de varız. Hepinize hürmetle saygı ve sevgilerimi sunarak, hepinizi Şirin Oyuncak’a bekliyorum, bizlere şeref verirseniz, gelirseniz kesinlikle çok mutlu olurum.”

Türk oyuncakları Ugandalı minikleri sevindirdi

Yerli ve milli oyuncak markası ‘Let’s Be Child’ dünya çocuklarını kucaklama misyonuyla Ugandalı minikleri oyuncaklarına kavuşturdu. Toplam 5 bin adet oyuncağı bağışlayan marka, 0-6 yaş arası çocukların eğitimine  ve gelişimine katkı sağlayacak.

Türkiye’nin yerli ve milli oyuncak markası ‘Let’s Be Child’ Ugandalı çocukların hayallerini gerçekleştirdi. 30 yıllık tecrübesi ve bilgi birikimiyle dünya çocuklarını kucaklama misyonuyla harekete geçen marka, 5 bin adet 1 milyon TL tutarındaki oyuncağı Uganda’ya bağışladı. ‘Let’s Be Child’ 0-6 yaş arası çocukların gelişimine katkı sunmayı amaçlıyor. Yerli üretimle dünya markası olma yolunda yatırımlarını sürdürdüklerini söyleyen Enfal Oyuncak Ceo’su Furkan Karaduman, sadece yerli değil dünya çocuklarına yönelik çalıştıklarını hatırlattı. Karaduman “Tamamen yerli ve milli olan oyuncaklarımızı, sadece ülkemiz değil tüm dünya çocuklarına ulaştırmak amacıyla yola çıktık.

Çok genç bir marka olmamıza rağmen bir çok ülkeye ihracatımız bulunuyor. Yaklaşık 100 kalem ürün çeşidiyle sağlık ve güvenliği ön planda tuttuk. Sağlıklı oyuncak ilkesi çerçevesinde yüksek kalitede, dayanıklı, maksimum güvenli oyuncaklar üretiyoruz. Bu oyuncaklarımızı tüm dünya çocuklarına sunuyoruz. Bu kapsamda oyuncak alma imkanı bulunmayan Afrikalı çocuklara dokunmak istedik ve Ugandalı çocuklara yönelik bir bağış kampanyası yapmayı planladık. Ugandalı miniklere 1 milyon TL tutarında 5 bin adet oyuncağı ulaştırdık. Onların sevincine ortak olduk” dedi.