Anasayfa » PERAKENDECİ OYUNCAKÇILAR » UJ Toys yepyeni yazı tableti, uçan topu ve helikopteri ile 9. Toy-Bir’de ziyaretçi akınına uğradı

UJ Toys yepyeni yazı tableti, uçan topu ve helikopteri ile 9. Toy-Bir’de ziyaretçi akınına uğradı

  1. Toy-Bir Geleneksel Antalya Oyuncak Satıç ve Etkinlik Organizasyonu, 19-2} Ekim 2022 tarihinde Sueno Hotel Deluxe Belek’te gerçekleçti. Etkinliğe katılan firmalardan UJ Toys firma yetkilisi İbrahim Yüce organizasyon, faaliyetleri ve sektör hakkında görüçlerini aktardı.

Öncelikle herkese hayırlı etkinlikler dilerim. Ben İbrahim Yüce, Yüce Toys firmasının kurucusuyum. Bizim bu yıl bu organizasyona ikinci katılımımız ve bugün etkinlikte

  1. günümüz. şu ana kadar Allah’a şükür satışlarımız güzel, memnunuz, inşallah bir dahaki sene de katılmayı düşünüyoruz.

Bu sene organizasyona özel } yeni ürün çıkardık. Birincisi yazı tableti. Yazılan yazıyı tuça basınca siliyor, bu ürünü 4 farklı renk alternatifi ile üretiyoruz. İkinci ürünümüz sensörlü uçan top. Bu ürününde üretimini fabrikamız da gerçekleçtiriyoruz. Aynı şekilde sensörlü yeni ürün olarak bir de helikopterimiz var.

Bu organizasyona bu } yeni ürünle katıldık. Ayrıca biz akülü arabalar ve traktörler de üretiyoruz. Akülü oyuncak grubun da 4 farklı model ürünümüz mevcut, 12 volt akülü arabada çeşitli alım gruplarına yönelik 2 farklı modelimiz mevcut. Donanımı yüksek olan MP} çalarlı ve daha düçük özellikli opsiyonel seçeneklerle müçterilerimize ihtiyaçları doğrultusun da hizmet etmekten keyif alıyoruz. 6 volt akülü ATVmiz de 4 farklı model (safari, ranger, karınca, buddy) ve 6 farklı renk seçeneği ile müşterilerimize hizmet ediyoruz. 6 volt traktörümüz kırsal bölgelerdeki arazi yapısına uygun olarak güçlü bir motorla dizayn edilmiş olup istenirse kumandalı ve kumandasız olarak farklı renk alternatifleri ile müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.