Anasayfa » HABERLER » Uçarlar Oyuncak’ın küçük parça oyuncakları fuarda beğeni topladı

Uçarlar Oyuncak’ın küçük parça oyuncakları fuarda beğeni topladı

Kalitenin yeni adresi Uçarlar Oyuncak’ın küçük parça oyuncakları fuarda beğeni topladı

Mustafa Uçar: “Dolar dalgalanmasından sonra kârlarımızdan feragat etmeye başladık. Mevcut müşterilerimizi elde tutarak ilerlemek istiyoruz.  Müşterimiz kazansın, devamı gelsin, işi kesintiye uğramasın diye düşünüyoruz. Ülkemizin şu andaki şartları zor.”

Uçarlar Oyuncak firma yetkilisi Mustafa Uçar ile 11. Toys Turkey 2018 fuarında faaliyetleri ve fuar hakkında görüştük.

Uçarlar Oyuncak mağazaları İSTOÇ ve TAHTAKALE Tomruk Sokak, Eryaman İşhanı’nda hizmet veriyor. Uçarlar Toys, “Kalitenin Yeni Adresi” prensibi ile en kaliteli ürünleri en ucuza mal ederek müşterilerine sunuyor.

Uçarlar Toys hizmetleri:

Özel günlerinizde kullanabileceğiniz bütün oyuncak malzemesini üretiyor ya da ithal ediyor.

Oyuncak malzemeleri mağazasında her zaman zevkinize göre seçeneklerle sunuluyor.

Alanımızda dünyada çıkan yenilikleri ülkemize getiren firma olarak hizmet veriyor.

Eğitici Oyuncaklar ile ebeveynlere çocuklarının gelişimine destek oluyor.

Kız ve erkek çocukları için özel tasarlanmış oyuncakları hizmetinizde.

Uçarlar Oyuncak, geniş ürün ve oyuncak yelpazesi ile Türkiye’nin her yerine ürün göndermektedir.

Öncelikle fuarınız hayırlı olsun. Firmanızdan bahsedebilir misiniz? Fuarın bugün 4. günü. Şu ana kadar fuardaki izlenimleriniz nelerdir? Fuardan memnun musunuz?

Özgün ve yenilikçi tasarımlarıyla birlikte kaliteden ödün verilmeden üretilen oyuncaklarımızın iç piyasadaki başarısının kalıcı olması sağlanırken, dünya pazarlarında da Uçarlar Oyuncak markasını bilinen ve aranılan bir konuma çıkarmayı hedeflemekteyiz.

Kids Turkey fuarı güzel bir organizasyon, bunu düzenleyen arkadaşlara teşekkür ederiz. Şüphesiz medyanın bu fuarı daha çok dile getirmesi ile daha iyi noktalara gelecektir. Biz bu sene de bu fuara katıldık, yeni müşteriler elde ettik. Bir firmanın geleceği açısından bunlar önemli şeyler.

İthalatın önü açılırsa, biraz daha piyasa rahatlarsa biz daha çok memnun olacağız.

Fiyatlar konusunda müşterilerinizin tepkisi nasıldı?

Biz açıkçası dolar dalgalanmasından sonra kârlarımızdan feragat etmeye başladık. Çok kâr peşinde değiliz, mevcut müşterilerimizi elde tutarak ilerlemek istiyoruz.  Müşterimiz kazansın, devamı gelsin, işi kesintiye uğramasın diye düşünüyoruz. Ülkemizin şu andaki şartları zor. Biz bununla mücadele ediyoruz.

2017-2018 2019 yılı ile ilgili değerlendirmeniz nedir?

Bildiğiniz gibi bizim gibi firmalar açımızdan 2017 yılı çok iyi geçmedi. 2018 yılında da sıkıntılar yaşadık. 2019 yılından umutluyuz.

Fuarda hangi ürünleri ön plana çıkardınız?

Uçarlar Oyuncak olarak, biz oyuncağı A’dan Z’ye takip ediyoruz ama biz bu fuarda gümrüklerdeki sıkıntılardan dolayı gıda sektörüne yönelik ürün yelpazemize ağırlık verdik. Hâlâ içeride bekleyen mallarımız gelmemesinden dolayı tamamen gıda sektörüne yönelik küçük parça oyuncakları ön plana çıkardık, bunda başarılı da olduk inşallah daha da iyi olacağız.

#UçarlarOyuncak #UçarlarToys #MustafaUçar #KidsTurkey #KaliteninYeniAdresi