Anasayfa » SEKTÖR » Türkiye’nin ilk ve en güçlü oyuncak fuarı Kids Turkey bu sene de Ekim’de

Türkiye’nin ilk ve en güçlü oyuncak fuarı Kids Turkey bu sene de Ekim’de

69 yıllık fuar tecrübesiyle dünyanın dört bir yanında oyuncak fuarları gerçekleştiren Spielwarenmesse tarafından gerçekleştirilen, bu yıl 11.si düzenlenecek olan Türkiye’nin geleneksel oyuncak fuarı Kids Turkey; gerçek destekçilerini, yani sizleri bir kez daha ağırlamaktan mutluluk duyar.
» Anadolu’dan gelen 800 ziyaretçiyi Kids Turkey sizler adına ağırlayacaktır;
» Oyuncak üreticileri, distribütörler ve ithalatçılar arasından 8 kişilik bir yönetici heyet kurulacak, bu heyet tarafından fuar yol haritası çizilecek ve Kids Turkey bu yol haritasına göre ilerleyecektir;
» Kids Turkey son 5 yıldır 25 hedef ülkedeki temsilciliklerinin yaptığı çalışmalar ile Fuarın Uluslararası arenada bilinirliliğini arttırmıştır. Bu çalışmaların sonucu olarak uluslararası ziyaretçi sayısının daha da artacağını Kids Turkey 2018’de beraberce göreceğiz;
» Her zamanki gibi, fuar alanları içinde lokasyon olarak en doğru yer olan İstanbul Atatürk Havalimanı karşısında İstanbul Fuar Merkezi’nde olacağız. Gerek katılımcılarımıza gerekse ziyaretçilerimize en kolay ulaşım, konaklama, gezi ve ziyaret imkanı sunmaya devam ediyoruz.Uluslararası bağlantılarımız, Dünya’nın her köşesinden ziyaretçilerimiz ile sektörün neye ihtiyacı olduğunu saptayarak iş ilişkilerinizde sizlere 10 yıldır yardımcı oluyoruz. Kids Turkey 2017’de 130’dan fazla firma, 13.500 m2’lik fuar alanında binlerce ziyaretçisi ile buluşmuş olmasından ise gurur duyuyoruz.

Neden Kids Turkey’de olmalısınız?

Sadece Türkiye’nin değil bölgesinin tek ve en büyük oyuncak ihtisas fuar organizasyonundan faydalanın. Yakın ve Orta Doğu’dan Akdeniz ve Avrupa’ya uzanan oyuncak endüstrisi için Türkiye’de rakipsiz bir organizasyon, Kendine özgü profesyonel hizmetler ve benzersiz satış teklifleri, Yeni ve öne çıkan ürünlerin tanıtımını yapma ve pazar alanı oluşturma şansı, Oyuncak ve oyun ekipmanları alanındaki en son teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri yakalamak için önemli bir deneyim, Deneyimli etkinlik yönetimi, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından desteklenmektedir, KOSGEB tarafından desteklenmektedir, Yüksek profilli müşteriler, distribütörler, toptancılar, Sektörün üst düzey satınalmacıları ve karar mercileri, Ulusal perakende zincirleri ve oyuncak satıcıları, Deneyimli ekip ve ekipmanlarla güçlendirilen modern fuar alanı, Rahatça ulaşılabilen merkezi konum. 10 yıllık deneyimi ile artık bir aile haline gelmiş katılımcılarımız ile birlikte 2018’de de Türkiye’nin ve Orta Doğu’nun eşsiz oyuncak fuarında beraber olmaya ne dersiniz?

#Guclu, #Ilk, #Fuar