Anasayfa » HABERLER » Türkiye’nin ilk PEPEE Kiddie Ride Jetonlu Arabası, TOYZERIA Fuarı’nda görücüye çıktı…

Türkiye’nin ilk PEPEE Kiddie Ride Jetonlu Arabası, TOYZERIA Fuarı’nda görücüye çıktı…

pepeAMEGA A.Ş. tarafından üretilen Düşyeri Lisanslı PEPEE kiddie ride jetonlu arabası TOYZERIA Fuarı’ndaydı.

Hareket teknolojileri ve simülasyon konularında uzman mühendislik ve projelendirme firması AMEGA A.Ş. tarafından üretilen Düşyeri Lisanslı PEPEE kiddie ride jetonlu arabası TOYZERIA fuarında yatırımcılar ile buluştu.

Çocuk Hizmetleri Genel Müdürü ve Aile ve Sosyal Politikalar Müsteşarı Abdulkadir Kaya’nın desteği ile 31 Ekim – 3 Kasım tarihleri arasında ziyaretçilerine kapılarını açan TOYZERIA Oyuncak, Lisans, Oyun ve Oyun Ekipmanları Fuarı’nda AMEGA, 4 gün boyunca yüzlerce ziyaretçiye yeni ürünü PEPEE kiddie ride jetonlu arabasını tanıttı. Türkiye’nin en çok izlenen çizgi filmi ünvanını taşıyan PEPEE karakterinin kiddie ride arabası katılımcılar tarafından yoğun ilgi gördü. Çocukların sevgilisi PEPEE jetonlu arabası, çok yakında tüm AVM, oteller, eğlence merkezleri, çocuk oyun alanları, çocuk giyim ve oyuncak mağazalarında yerini alacak.

Lansmanı ilk defa bu fuarda yapılan PEPEE arabası ile ilgili AMEGA Yönetici Ortağı Hakan Yıldırıcı “İstanbul Fuar Merkezi’nde bu yıl 6.sı düzenlenen Toyzeria Fuarı, Türkiye’nin de içerisinde bulunduğu Yakın ve Orta Doğu’daki oyuncak endüstrisinin büyüyen potansiyelini bizler için ulaşılabilir hale getirmektedir. AMEGA olarak Toyzeria 2013’ü oldukça verimli değerlendirdik. Yeni ürünümüz PEPEE kiddie ride jetonlu arabamızı ilk defa bu fuarda sergilemenin mutluluğunu yaşadık. Ön siparişleri aldığımız PEPEE jetonlu arabamızda yoğun talebi karşılamak amacı ile seri üretim kapasitemizi arttırarak sezona hazır giriyoruz. Son derece pratik kolay kurulumu ile ambalajından açıldığı andan itibaren yatırımcısına kazandırmaya başlayacak olan bu sevimli oyuncak, tıpkı fuarda olduğu gibi çocukların yoğun ilgisini kazanacağını umuyoruz. Tüm ziyaretçilere ve iş ortaklarımıza ilgi ve destekleri için teşekkür ediyoruz.” açıklamasını yaptı.