Anasayfa » FUAR » Türkiye’nin Eğlence ve Rekreasyon Fuarı, ATRAX yine çok konuşulacak!

Türkiye’nin Eğlence ve Rekreasyon Fuarı, ATRAX yine çok konuşulacak!

Eğlence – Etkinlik, Park – Rekreasyon Endüstrisi ve Hizmetleri Fuarı ATRAX 1 -2 -3 Aralık 2016, İFM – İstanbul Fuar Merkezi’nin 9. ve 10. salonlarında gerçekleşecek.

Eğlence-Aktivite, Park-Rekreasyon Endüstrisi ve Hizmetleri Fuarı ATRAX, eğlence endüstrisi alanında büyük projelerin uygulandığı Türkiye ve komşu ülkelerin ilk ve tek ihtisas fuarı olma özelliğini taşıyor. Her yıl giderek büyüyen bir iş hacmine sahip olan Eğlence, Aktivite, Park, Rekreasyon sektöründe fuar boşluğunu dolduran ATRAX, bu yıl da dünyanın birçok ülkesinden çok sayıda katılımcı ve ziyaretçiyi İstanbul’da ağırlamaya hazırlanıyor.

ATRAX, başarı ile sonuçlanan ilk dört yılın ardından beşinci yılında uluslararası bir organizasyonla, eğlence endüstrisinde son yenilikleri, teknolojileri, ürün ve projeleri, sektör profesyonelleri ve yatırımcıları ile buluşturmaya devam ediyor.

Geçen yıl 3 – 5 Aralık 2015 tarihleri arasında, 33 ülkeden 198 firmayı İstanbul’da ağırlayan ATRAX 2015, rekor düzeyde uluslararası bir ilgi gördü. Büyük iş bağlantılarına aracı olan ffuarATRAX, dünya çapında sektöründeki önemli fuarlar arasına olduğunu gösterdi. Katılımcılara uluslararası boyutta yeni iş bağlantıları kurma fırsatı sunan ATRAX Fuarı’nı 61 farklı ülkeden 8957 profesyonel kişi ziyaret etti.

Shining Star Awards, önemli bir ihtiyaca dönüşen eğlence ve dinlence alanlarına yönelik farkındalık ve gündem oluşturmak bu sayede sektörün gelişimine katkı sağlayarak sektörün daha nitelikli ürün ve hizmetler sunarak toplumsal, sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda daha fazla değer yaratmasına katkı sağlamak amacıyla düzenlenmektedir.

ATRAX 2016 Teması

ATRAX bu yıl “Sporcu şehirler daha eğlenceli…” teması ile sporun yeni nesil eğlence alanlarına katılımıyla daha çok fiziksel aktivite içeren, pasif yerine aktif katılımlı etkinlikleri, eğlence ve rekreasyon alanlarını vurguluyor.

B2B Randevu sistemi ile hedef kitlenize daha rahat ulaşın

Tema Park, Eğlence Parkları Sahipleri ve İşletmecilerinden; Kamu Kurum ve Kuruluşlarına, İnşaat Firmalarından; Peyzaj Mimarlarına kadar geniş bir ticari hedef kitlesine sahip olan fuar, bu yıl iş fuarrfırsatlarını maksimum düzeye taşımak, katılımcılar ve alıcılar için verimli bir iş platformu oluşturmak adına B2B online sistem başvuruları ve randevu sistemini başlattı. B2B Online Sistem’i kullanarak ziyaretçiler görüşmek istedikleri katılımcıları filtreleyip, tercih edilen bir zaman dilimi için görüşme talebi gönderebilecekler. Sistem, ziyaretçilerin fuar öncesi ilgi alanlarını oluşturan firmalardan randevu alarak, görüşme takvimlerini planlamalarını ve daha çok kişi ile görüşmelerini bu sayede de fuardan daha fazla verim alabilmelerini sağlayacak.

 

#EğlenceveRekreasyonFuarı #ATRAX #Eğlence #Rekreasyon #Fuar #İstanbulFuarMerkezi