Anasayfa » HABERLER » Toyzz Shop, 1 Numaralı Bebek Ürünleri-Oyuncak markası seçildi

Toyzz Shop, 1 Numaralı Bebek Ürünleri-Oyuncak markası seçildi

Türkiye’nin lider oyuncak markası Toyzz Shop, Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği tarafından düzenlenen “AVM’lerde En Beğenilen ve Tercih Edilen Perakende Markalar” araştırmasında, “Bebek Ürünleri-Oyuncak” kategorisinin birincisi oldu.

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) ile Akademetre Research Company tarafından bu yıl 13’üncüsü gerçekleştirilen “AVM’lerde En Beğenilen ve Tercih Edilen ve Tercih Edilen Perakende Markalar’’ araştırmasının sonuçları belli oldu. 25 farklı ilde yaklaşık 2 bin 400 kişi ile yüz yüze görüşme metoduyla yapılan araştırmanın sonuçlarına göre, 19 farklı kategoride en beğenilen markalara ödülleri verildi. “Oyun oynamak herkesin hakkı” misyonuyla 2001 yılından bu yana oyuncak perakende sektörüne yön veren Toyzz Shop, Türkiye’nin 1 numaralı “Bebek Ürünleri-Oyuncak” markası seçildi.

Toyzz Shop Ticari Pazarlama Müdürü Didem Gültekin, “İlk mağazamızı 2001 yılında Akmerkez AVM’de açtık. İlk mağazamızın başarısı ve hızlı yükselişini takiben Türkiye’de ve yurt dışında mağaza ağımızı genişletmeye devam ettik ve oyuncak perakendesinin en büyük oyuncusu haline geldik. Bugün oyun oynamayan çocuk kalmasın diye 250’yi aşkın mağazamızla  çocuklara ulaşıyoruz. Çocuklara hayal kurduran ve  gülümsemelerine vesile olan bir marka olarak, hem miniklerin hem de büyüklerin gönlünde 1 numara olmak bizi motive ediyor. Başarımızda katkısı olan Toyzz Shop’taki çalışma arkadaşlarımıza, iş ortaklarımıza ve bizi 1 numara seçen büyük küçük tüm müşterilerimize teşekkürler” dedi.