Anasayfa » HABERLER » Toyzeria 2014

Toyzeria 2014

için online toyzeriadavetiye başladı

•Oyuncak sektörü bu yıl 30 Ekim 02 Kasım arası İstanbul Fuar Merkezinde buluşuyor.

•Ziyaretçiler için online davetiyeler www.toyzeria.com adresinde.
Fuar ziyaretçileri Toyzeria için www. toyzeria.com adresinden online davetiyelerini alabilirler. 30 Ekim’den 02 Kasım 2014’e kadar sürecek olan Türkiye ve Orta Doğu’nun oyuncak fuarı İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleştiriliyor. Yaklaşık 87 firma şimdiden katılım sağladı. Geçen yıl 105 katılımcı ürünlerini 13.500 m²’lik alanda sergilemişti. Aralarında Denise Deane’in de bulunduğu (Birleşik Krallık Pedigree Dolls & Toys Ltd. şirketinin Uluslararası Lisans Müdürü) 46 ülkeden 8.721 kişi fuarı ziyaret etti. Deane, fuarın kalitesiyle ilgili şunları söylüyor: “İngiltere’den İstanbul Toy- zeria’yı ziyaret etmek için geldim. Her gün buradayım. Toyzeria’nın olduçka profesyonel bir fuar olduğunu düşü-nüyorum. Standların ve katılımcıların kalitesinden çok etkilendim. Buradaki insanların nezaketini ve konukseverliğini deneyimlemek benim için ayrı zevkti.” İhtisas platformu, Almanya Nuremberg’deki Spielwarenmesse eG’nin şirketi olan Spielwarenmesse Middle East Fuarcılık Ltd. Şti. tarafından organize ediliyor.

Toyzeria katılımcıları müşterilerine güncel bir hizmet sunuyor. Oyuncak perakendecileri ve alıcıları, Türkiye ve Orta Doğu’daki oyuncak birliğinin gelişen oyuncak endüstri- siyle ilgili genel bir değerlendirme yapabilmesi için ihtisas fuarına katılı- yorlar. Piyasaya yeni giriş yapanlarla ve pazar liderleriyle bağlantı kurarak, müşterileri için son derece kişisel ve güncel bir ürün yelpazesi oluşturabiliyorlar. Sonuçta, Toyzeria oyuncak profesyonellerine küresel oyuncak endüstrisindeki yeni bilimsel ve teknolojik gelişmelerle ilgili bilgi veren bölgesel bir ihtisas fuarı.

7. Toyzeria fuarını düzenleyen Türk şirketi Spielwarenmesse Middle East Fuarcılık Ltd. Şti.’de Genel Müdür Fatih Ciğerlioğlu, Proje Direktörü Gülsüm Asıleren ve Uluslararası İlişkiler Direktörü Elmas Kaman yer alıyor.  Fatih Ciğerlioğlu’nun da belirttiği gibi, ekiplerinin tek bir amacı var: “Misyonumuz katılımcılar ve ziyaretçiler için etkili bir iş geliştirme platformu oluşturmak. Türkiye’de düzenlediği- miz profesyonel ihtisas fuarı Türkiye ve Orta Doğu’daki oyuncak sektörü- nün merkezi olacak.”