Anasayfa » HABERLER » Toyder çalışmalarını sürdürüyor

Toyder çalışmalarını sürdürüyor

Toyder çalışmalarını sürdürüyor

Türkiye Oyuncakçılar Derneği Toyder (Oyder) sektörün gelişmesi ve Toyder (Oyder) üyelerinin faydası için birkaç faaliyet gerçekleştirdi.


Toyder (Oyder) oyuncak promosyon hediyelik komitesine katıldı
Toyder (Oyder) olarak Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Mıcık ve Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Tüvar ile birlikte İKMİB bünyesinde kurulan oyuncak promosyon hediyelik komitesine katıldı. Sektörümüz adına ihracatı geliştirmek üzere İKMİB destekleri ve sektör olarak bu desteklerin nasıl kullanabileceği konusunda fikir alışverişinde bulunuldu. Toyder (Oyder) adına bu kıymetli toplantıyı organize eden Komite Başkanı sayın Ömer Karatemiz ve tüm katılımcılara teşekkür edildi.

İstanbul valisi Davut Gül ziyaret edildi
Toyder (Oyder) yönetimi olarak ziyaret edilen İstanbul valisi Davut Gül ile sektörümüz adına yapmak istediğimiz İstanbul Oyuncak Haftası, (Oyder) (Oyuncakçılar Derneği) olan ismimizin Toyder (Türkiye Oyuncakçılar Derneği) olarak değiştirme talebi hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. Toyder (Oyder) yetkilileri sayın valiye sektörümüzün emek yoğun bir iş olduğunu, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında ihtiyaç sahibi kişilere, evlere ya da halk eğitim merkezleri bünyesine iş verilmesi konusunda taleplerini iletti…

İKMİB ve PAGDER ile işbirlikleri
Toyder (Oyder), İKMİB plastik komitesi ve PAGDER Başkanı Selçuk Gülsün ve İKMİB oyuncak kırtasiye promosyon komitesi ve PROMOSİAD başkanı Ömer Karatemiz ile oyuncak sektörümüz ile alakalı ihracat konusunda birlikte gerçekleştirmeyi düşünülen yurtdışı alım heyetleri, yurtdışı milli katılım organizasyonları, ülkemizde düzenlenebilecek yurtdışı alım heyetleri konularında yapılabilecek işbirlikleri hakkında bilgi alındı.

Nürnberg Oyuncak Fuarı desteği
Türkiye Oyuncakçılar Derneği Toyder (Oyder) olarak, 30 Ocak ~ 03 Şubat 2024 tarihlerinde Almanya – Nürnberg’ te düzenlenecek olan Spielwarenmesse Nürnberg Uluslararası Oyuncak Fuarına katılacak üyelerin fuar stantlarının organizasyonunu ve ürünlerinin lojistiğini hep birlikte organize ederek üyelerine maliyetleri noktasında fayda sağlamak amaçlıyor.
Bunun için birlikte hareket edebilme adına isteyen firmalarımızın standının yapı türünü (ahşap, modüler, maxima vs.), stadının metrekaresini ve gidecek olan ürünlerin metreküp olarak birimini Toyder (Oyder)’e 01 Kasım 2023 tarihine kadar bildirmesi gerekiyor.

Toyder (Oyder) üyelerine özel Pazarama üyeliği
Türkiye İş Bankası’nın %100 iştiraki olan online alışveriş platformu Pazarama’dan Toyder (Oyder) üyelerine özel bir kampanya sunuyor.
Pazarama’da 31 Aralık tarihine kadar yeni mağaza açan dernek üyesi esnaflara üyelik başlangıç tarihinden itibaren 3 ay süreyle %50 komisyon indirim fırsatı verilecek.

#Toyder #oyuncak haftası #PAGDER #İKMİB #PROMOSİAD #pazarama