Anasayfa » FUAR » İş, Spirit of Play ile buluşuyor

İş, Spirit of Play ile buluşuyor

Her yıl uluslararası oyuncak pazarlarının yolları Nürnberg’de kesişir. Ünlü markalar, yeni kurulmuş özgün şirketler, büyük zincirlerin alıcıları, bağımsız bayiler ve birçok basın mensubu, oyuncak fuarını bu sektörün en önemli olaylarından biri haline getirir.

Bu dünya lideri fuarda belirleyici iş temasları oluşur, gelecek yılın trendleri doğar ve en güncel bilgi alışverişi yapılır. Her şeyden önce ortamda büyük bir heyecan hakim olur. Nürnberg Oyuncak Fuarında Spirit of Play’i yaşayın!

Dünya lideri fuarda şunları keşfedin

 • 60’ı aşkın ülkeden 2.800’den fazla katılımcı
 • bunların 820’si başka fuarlarda temsil edilmemiş katılımcılardır
 • 120’yi aşkın ülkeden 70.000’den fazla ziyaretçi
 • bunlardan 20.000’i sadece Spielwarenmesse fuarına ziyaretçi olarak katılım sağlamıştır
 • 1 milyon ürün
 • 75.000 yenilik

GÖZE ÇARPANLAR

Tech2play

Hayatımıza yeni bir teknoloji girer girmez, hemen bunu bir oyuncak olarak bulabiliyoruz. Yeni aksiyon alanımız olan Tech2Play’i Salon 4A’da ziyaret edin. Bu beş kategori sizleri bekliyor: Electronic Pets, Robot Toys, RC Drones, Virtual Play, 3D Printing.

Trendgallery

Oyuncak fuarlarının trend izcileri dünyanın her yerine yayılmıştır. Sizin sezgi ve bilgileriniz, uluslararası Trend Platformunun temelini oluşturur. 3A salonundaki TrendGallery, oyuncak sektörünün gelecekteki en önemli eğilimlerini yapılandırılmış ve açık bir biçimde gösterir.

Toyaward

Bu değerli ödül her yıl fuardaki yenilikçiliklere verilir. ToyAward basının da dikkatini üzerine toplar ve kazananlara ürünlerini piyasada öne çıkartma imkanı sunar.

oyuncak1

Toy Business Forum

Burada en iyi uzmanlar size günlük işleriniz için değerli know-how sunar. Ücretsiz kısa sunumlarla pazarlara ve gelişmelere genel bir bakış sahibi olacak, pazarlama ve satışlarla ilgili ipuçları alacaksınız. Her gün pratikten örneklerle farklı konular ele alınır.

İrtibat sorumlumuz Spielwarenmesse Middle East Fuarcılık

Türkiye’de Spielwarenmesse eG’yi Spielwarenmesse Middle East Fuarcılık Ltd. Şti. temsil etmektedir. Bu şirket, ürünlerini oyuncak fuarında sergilemek veya sektör ziyaretçisi olarak fuarı ziyaret etmek isteyen Türk şirketlerini destekler.

Aşağıdakilerle ilgili olarak bizimle irtibat kurun:

 • Oyuncak fuarıyla ilgili genel bilgi edinme,
 • Fuara katılımınızın planlanması ve organizasyonuyla ilgili destek alma,
 • Giriş kartı veya fuar kataloğu satın alma,
 • Ulaşım ve konaklamayla ilgili bilgi edinme,
 • Nürnberg fuar kentiyle ilgili bilgi edinme,
 • Ziyaretçi broşürleri ve bilgileri edinme.

Dünyanın her yerinde başarılı fuarlar düzenleyen partneriniz, Spielwarenmesse eG, uluslararası bir başarınızın olması için size yardımcı oluyor:

Kids India: Dünyanın en büyük pazarlarından birinde  fuar deneyimi.

Kids Turkey: Hızla gelişmekte olan Boğaz bölgesinde ihtisas fuarı.

Kids Turkey – Bir Uluslararası Ağ Oluşturma Platformu, İhtisas Fuarı Orta Doğu’daki en önemli B2B platformu olarak kendi konumunu doğruluyor. Türkiye ve 34 ülkeden 9.017 ticari alıcı Kids Turkey’e yöneliyor.

Kids Turkey kapılarını İstanbul Expo Center’da dokuzuncu kez kapattı. 27 – 30 Ekim 2016 tarihlerinde Türkiye’nin en büyük oyuncak fuarı 122 katılımcıya konukluk yaptı ki bu sayı 2015 yılında 120 idi. Türkiye ve Orta Doğu’daki komşularına hizmet veren bu oyuncak sektörünün merkezi Türkiye ve 34 ülkeden 9.017 ticari alıcıyı ağırladı. Spielwarenmesse eG’nin yüzde yüz iştiraki olan Spielwarenmesse Middle East Fuarcılık Ltd. Şti. Genel Müdürü Fatih Ciğerlioğlu, uluslararası ziyaretçilerin sayısından oldukça memnun: “Kids Turkey iş yapmaya gerçekten yardımcı olan bir ortam yaratarak ülkedeki en önemli B2B platformu olarak kendi konumunu teyit etti. Ticari alıcılarımız sektördeki en son trendleri ve yenilikleri keşfetme ve kendi iş bağlantılarını geliştirme şansı buldular.

fuar

Etkin ağ oluşturma

Kids Turkey ağ oluşturmak için mükemmel bir ortamdır. Bütün Pakistan Oyuncak Birliği’nin (APTA) Bölgesel Başkanı Shahzad Aslam bu görüşe katılıyor: “Katılımcıların kalitesi etkileyici.

İhtisas fuarı en önemli bağlantıları ve karar alıcıları bir araya getiriyor. Bu seçkin etkinliğin organizatörlerine en içten teşekkürlerimizi sunuyoruz.” Matchmaking Programı bir kez daha gösterinin sorunsuz yürütülmesine önemli katkılarda bulundu. 2015’te hizmete sokulan Matchmaking Aracı alıcıların katılımcıları daha kolay hedefleyip toplantılar düzenlemelerine imkan tanımaktadır. Bu hizmet ağırlıklı olarak yurtdışından gelen ziyaretçilerin katılımcı şirketlerle bağlantı kurmaları için kullanılmaktadır.

World of Toys çok daha kolay piyasa erişimi sağlıyor 

Bu yılın World of Toys Pavilyonu uluslararası sergi sahiplerinden bilhassa güçlü bir rağbet gördü. Üç ülkeden on şirket – yedisi Çin, ikisi Alman ve bir Litvanya katılımcı dahil olmak üzere – kendi ürünlerini sunmak için ortaklaşa pavilyon kullandılar. Spielwarenmesse eG CEO’su Ernst Kick hem katılımcılar hem de ziyaretçiler için programın faydalarını açıklıyor:

“Şirketlerin gelişmeye başlayan Türk oyuncak piyasasına erişimini sağlıyoruz. İmalatçıların ortaklığın getirdiği potansiyelin farkına varmalarından mutlu olduk.

 

#SpiritofPlay #uluslararası #oyuncak #pazarları #Nürnberg  #Oyuncak #Fuarı #Dünya #lideri