Anasayfa » HABERLER » Spielwarenmesse’den ToyAcademy platformu

Spielwarenmesse’den ToyAcademy platformu

ToyAcademy: Spielwarenmesse’den yepyeni bir bilgi paylaşım platformu

2-6 Şubat 2022 tarihleri arasında düzenlenecek Spielwarenmesse fuarında, 3A salonunda gerçekleşecek Toy Business Forumu endüstrinin önemli konularına bir kez daha ışık tutacak. Spielwarenmesse’nin arkasındaki ekip, sektörü yıl boyunca güncel gelişmelerden haberdar etmek amacıyla ToyAcademy adında yepyeni bir bilgi paylaşım platformu sunuyor. Uluslararası uzmanlar, perakende ticaret, pazarlar, dijitalleşme ve sürdürülebilirlik gibi konularda değerli bilgiler vermeleri için bu platformu aktif katkı yapmaya davet edilecek.

ToyAcademy, “Gelişen perakende pazarı: E-ticaretin, geleneksel oyuncak mağazalarına yaşattığı zorluklar” başlıklı bir sunumla 17 Haziran’da yayına girecek. Euromonitor International Analisti Iselie Iglesias, yapacağı konuşmasında oyuncak ticaretinin karşı karşıya olduğu mevcut duruma ışık tutarken pandemi sonrasında karşılaşılabilecek zorluklara dikkat çekecek. Spielwarenmesse eG CEO’su Ernst Kick şöyle açıklıyor: “Oyuncak sektörü hızla değişiyor. Bu nedenle, özellikle perakende ticareti için tüm yıl boyunca mevcut piyasa durumuna ilişkin bilgi edinmek çok önemlidir.”

Ernst Kick (CEO, Spielwarenmesse eG)

İlk ToyAcademy sunumu İngilizce olarak www.spielwarenmesse.de/en/toyacademy adresinden izlenebilecek. Sunumun ardından, sunum videosu Euromonitor International üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir. İlgili bağlantı ToyAcademy web sitesinde bulunabilir. Bir sonraki uzman konuşması sonbaharda yapılacak.

#Spielwarenmesse #ToyAcademy #Toy Business Forumu #Euromonitor #Ernst Kick #tradefair