Anasayfa » HABERLER » Spielwarenmesse 2022 tanıtım toplantısı

Spielwarenmesse 2022 tanıtım toplantısı

Spielwarenmesse 2022 diyalog ve tanıtım toplantısı yapıldı

Almanya Nuremberg oyuncak fuarı organizatörü Spielwarenmesse, sektör paydaşlarının da katıldığı bir tanıtım toplantısı gerçekleştirdi.

Dünyanın lider oyuncak fuarlarından biri olan Spielwarenmesse’nin 2022 Diyalog Toplantısı 17 Kasım 2021 Çarşamba Fairmont Quasar İstanbul Hotel’de düzenlendi. Ev sahipliğini Spielwarenmesse Türkiye Ülke Temsilcisi Feustel Fairs & Travel’den Y. Emre Yardımcı ve M. Atila Özal’ın yaptığı toplantıda Spielwarenmesse eG Yönetim Kurulu Üyesi Florian Hess, Nürnberg Oyuncak Fuarı’yla ilgili ayrıntılı bir sunum yaptı.

Sektörel basın, dernek, perakendeci ve üreticilerin de hazır bulunduğu toplantıda, 2-6 Şubat 2022 tarihlerinde uluslararası oyuncak sektörünün en büyük fuarının yanı sıra sektörü bekleyen zorluklar ve yeni tüketici beklentileriyle ilgili de bilgiler verildi.

Bir yıl zorunlu aradan sonra bu sene 72. Nürnberg Oyuncak Fuarı Spielwarenmesse 2022’de uluslararası oyuncak sektörünü yine Nürnberg’de buluşturacak, tüm hazırlıklar son hız devam ediyor.

Onsite + online faaliyetleri ile uluslararası oyuncak sektörünün buluşma noktası olan Spielwarenmesse bu sefer de katılımcı ve ziyaretçilere pek çok sürpriz sunacak.

Ama öncesinde sektörü, fuarla ilgili yeniliklerin ve son gelişmelerin konuşulduğu, soruların yanıt bulduğu geleneksel diyalog toplantısına sektörden pek çok firma da katıldı.

Spielwarenmesse rakamlarla lider fuar:

  • 70’i aşkın ülkeden 2.843 katılımcı, bunlardan 431’i yeni katılımcı,
  • 136 ülkeden 62.000’den fazla ziyaretçi, bunlardan 32.000’i sadece Spielwarenmesse fuarını ziyaret edenler,
  • 1 milyon ürün ki bunların 120.000’i yeni ürün.

TrendGallery

Oyuncak fuarlarının trend takipçileri dünyanın her yerine yayılmış durumda. Üreticilerin farklı, yeni bir ürün tasarlama gücü ve öngörüleri, Uluslararası Trend Platformunun temelini oluşturuyor. 3A salonundaki TrendGallery, oyuncak sektörünün gelecekteki en önemli eğilimlerini açık bir şekilde ortaya koyuyor.

Toy Business Forum

Burada, oyuncak sektörü uzmanları, gündelik iş hayatınız için değerli bilgiler sunuyor. Ücretsiz kısa sunumlarla, uluslararası pazarlar ve sektördeki gelişmelerle ilgili fikir sahibi olacak, pazarlama ve satış stratejileriyle ilgili önemli ipuçları alacaksınız. Her gün pratikten örneklerle farklı konular ele alınıyor.

ToyAward

Bu değerli ödül her yıl fuardaki en yenilikçi ürünlere veriliyor. ToyAward basının da dikkatini üzerine çekiyor ve kazananlara ürünlerini piyasada öne çıkartma imkanı sunuyor.

 

Feustel Fairs & Travel ilgileniyor

Türkiye’de Spielwarenmesse eG’yi Feustel Fairs & Travel temsil ediyor. Bu şirket, ürünlerini oyuncak fuarında sergilemek veya sektör ziyaretçisi olarak fuarı ziyaret etmek isteyen Türk firmalarına başvuru süreçlerinde yardımcı oluyor.

Feustel Fairs & Travel ile aşağıdaki konularla ilgili temasa geçebilirsiniz:

  • Oyuncak fuarıyla ilgili genel bilgi edinme
  • Fuara katılımınızın planlanması ve organizasyonuyla ilgili destek alma
  • Giriş kartı veya fuar kataloğu satın alma
  • Ulaşım ve konaklamayla ilgili bilgi edinme
  • Nürnberg fuar kentiyle ilgili bilgi edinme
  • Ziyaretçi broşürleri ve bilgileri edinme

Büyük ilgi gören toplantı, tüm misafirlerin katıldığı öğle yemeğiyle sona erdi.

Spielwarenmesse  #toys #spiritofplay #restart #backtospielwarenmesse #toyindustry #fairbusiness Florian Hess