Anasayfa » HABERLER » Sonuç Plastik’ten yenilikçi ve etkili sonuçlar

Sonuç Plastik’ten yenilikçi ve etkili sonuçlar

Bebek arabası, yürüteç, beşik, salıncak, plastik çocuk bisikleti ve beşik (anadizi), çeşitli çocuk ve bebek ürünleri imalat ve satışını gerçekleştiren Sonuç Plastik sahip olduğu uluslararası sertifikalarla kaliteye odaklanmış durumda

Ürün ve hizmet kalitesi, disiplinli ve istikrarlı çizgisi ile hızla büyüyen Sonuç ailesi olarak, kurulduğumuz günden itibaren yenilikçi bakış açımız ve tecrübe sahibi ekibimiz ile müşterilerimize en iyi ve kaliteli ürünleri sunmayı hedefliyoruz. Sektörde edindiğimiz bilgi ve birikimlerimizi geliştirici ve profesyonel bakış açımızla harmanlayarak kaliteden taviz vermeden üretime devam etmekteyiz. Kaliteli ve güvenli ürünlerden oluşan ürün yelpazemiz ile siz değerli ebeveynlerimizin beklentilerini hızlıca karşılayabilen marka olmaktan gurur duyuyoruz. Sunduğumuz ürünleri geliştirmek için görüş ve düşüncelerinizi değerlendirerek fikirlerinize önem vermekteyiz. Bu bağlamda sizlere her zaman daha iyisini sunmayı hedefliyor, ihtiyaçlarınızı karşılamak ve hayallerinizi gerçekleştirmek için gelişmeye ve büyümeye devam ediyoruz.

Yenilikçi ve etkili sonuçlar
Ustalıkla geliştirilmiş ürün gruplarımız ve çalıştığımız teknolojik altyapı ve 30 yıla aşkın tecrübe ile faaliyetlerini sürdüren firma, imalattan satışa bütünüyle toplam kalite yönetimi ile çalışarak yenilikçi ve etkili sonuçlar sunuyor.

TWO KOALAS, ELNINO VE BABYSON MARKALARI
Two koalas, Elnino ve Babyson markalarımızla inovasyon yaparak ürün yelpazemizde etkili farklılıklar oluşturuyoruz. Ar-Ge ve Otomasyon alanlarından ilham alarak geliştirdiğimiz fabrikamızda önceliğimiz yenilikçi ve futüristik ürünler üretmek.
Oluşturma sürecimiz sırasında sürükleyici önizlemeler sağlamak için üretim alanlarımızı doğru ve etkili kullanıyoruz. Sonuç Plastik ailesi olarak bünyemizde tecrübeli ve alanlarında başarılı insanlar ile ekipleşiyoruz.

ULUSLARARASI GEÇERLİLİĞİ OLAN SERTİFİKALAR
Üretim ve kalite ile sahip olduğu uluslararası geçerliliği olan ISO: 10002 2018, ISO: 9001 2015, ISO: 45001 2015, ISO: 45001 2018, TS EN 1888-1, TS EN 12790, TS EN 1466/AC sertifikalarıyla Sonuç Plastik müşterilerine vermiş olduğu güveni katlayarak yoluna devam ediyor.

Sonuç Plastik kuruluş tarihinden itibaren üretim teknolojisini yakından takip etmiş ürün yelpazesine her geçen gün yeni ürünler ekleyerek siz değerli müşterilerine hızlı, sürekli ve kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor.

İŞİMİZİ GERÇEKTEN SEVEREK YAPIYORUZ
Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız…

DİSİPLİNLİ VE PROGRAMLI ÇALIŞIYORUZ
Hizmet verdiğimiz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibi dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz…