Anasayfa » HABERLER » Sevecen Toys çocukların en yakın dostu

Sevecen Toys çocukların en yakın dostu

Ürettiği bez bebekler ile Sevecen Toys çocukların en yakın dostu

Gaziantep’te yerli üretim yapan, oyuncak sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübesi ve gelişmiş alt yapısıyla çocuklar için bez bebekler ve peluş oyuncaklar üreten Sevecen Toys kurulduğu günden bu yana en iyisini sunmayı benimseyen bir çizgide hareket ediyor. Yöresel kıyafetli kendine has bir havası olan bu bebekler çocukların yanından ayırmadığı en yakın arkadaşı, beraber uyuduğu en samimi dostu.   

30, 40, 45, 50 ve 60 cm uzunluğunda gonca müzikli bez bebek, safinaz bez bebek gibi nazlı bebekler üreten Sevecen Toys kaliteden ve özenli işçilikten ödün vermeden dürüst ve ilkeli hizmetle çalışmayı, çocukları eğlendirmenin yanı sıra onların el-göz koordinasyonunu geliştiren materyallerle destekleyerek, yeteneklerini ifade edebilmelerini, oyunlar kurmalarını sağlayarak, daha kurgusal ve geliştirici bebekler sunuyor. Satış sonrası hizmetler konusunda öncelikli olarak çalışıyor ve çözüm odaklı bir hizmet sunuyor.

Sevecen Toys’un bez bebeğini çocuklar yastık gibi kullanıp sıcaklığını hissediyor ve hayal gücünü geliştiriyor, bu bebekler aynı zamanda çocukları eğlenceli zaman geçirirken üretmeye de teşvik ediyor. Sağlıklı ve hijyenik ortamlarda modern tekniklerle üretilen bez bebekler pamuklu, doğal ve çocuk sağlığına hiçbir şekilde zarar vermeyen, uzun ömürlü ve geri dönüşümlü malzemelerden yapılıyor. Bu oyuncaklar kendilerine zarar vermeden onların düşsel oyunlar oynamasını da sağlıyor.

Tamamen yerli sermaye ile hareket eden Sevecen Toys bölgesinde oyuncak sektöründe tanınan ve itimat edilen bir firma. Yenilikçi üretim anlayışı, etik ahlaki ticari davranışı ve çevresine verdiği güvenle Sevecen Toys büyümeye ve sevimli, sağlıklı ve kaliteli bebekler üretmeye devam ediyor.