Anasayfa » SEKTÖR » Selay Oyuncak Ankara Bölge Müdürlüğünü Açtı

Selay Oyuncak Ankara Bölge Müdürlüğünü Açtı

ANADOLU’YA DAHA HIZLI ULAŞIM

1992 yılında kurulmuş olan Selay Oyuncak sektördeki 25. yılına girerken yatırımlarını hızlandırarak artırmaya devam ediyor. Firmamıza ait 10.000 m2 kapalı alana sahip fabrikamızın yanı sırada Satış mağazası sayımızı artırarak hedef kitlemize daha iyi ve hızlı hizmet verebilmek için çalışıyoruz. Ankara Bölge Müdürlüğümüzün açılışı ile toplam sayısı 3 (üç) olan mağaza sayımızı, kuruluşumuzun 25. yılını doldurduğumuz 2017 yılında daha da artırarak ülkemizin her noktasındaki müşterilerimize daha kolay ve daha hızlı erişim sağlamayı planlıyoruz. İstanbul’da bulunan İstoç ve Tahtakale satış mağazalarımızın yanı sıra Ankara Bölge Müdürlüğümüz, Anadolu’da bulunan müşterilerimize çok daha hızlı ulaşmamızı sağlayacaktır.

Müşterilerimizden aldığımız geri dönüşümler ne kadar isabetli ve doğru bir yatırım yaptığımız ortaya koymaktadır. Anadolu’da bulunan çok sayıdaki müşterilerimize ürün gamımızın tamamını götürememekle beraber oluşturduğumuz 2016 yılı konseptlerimizi ve ürün yelpazemizi sergileme imkanı bulamıyorduk. Ankara Bölge Müdürlüğümüz bu konudaki müşteri isteklerimize tam olarak cevap verebilecek kapasitede ve kolay ulaşılabilir bir alanda kurulmuştur.

Müşterilerimizin tüm ürünlerimizi rahatça görebileceği ve siparişlerini oluşturabileceği 3 katlı 400 m2’lik bir alanda kurulu olan Ankara Bölge Müdürlüğümüzün hedefi; öncelikle Ankara ve çevre illeri olmakla beraber, tüm Anadolu müşteri portföyümüze gerek satış gerekse lojistik merkezi olarak hizmet vermektir. Bu gereksinimi karşılayabilecek şekilde alt yapısı oluşturulmuş olan Ankara Bölge Müdürlüğümüz, 23 Nisan 2016 tarihinde hizmete girmiştir.

TÜRKİYE’DE PELUŞ OYUNCAK SEKTÖRÜNÜN LİDERİ

Müşterilerimiz arasında yurtdışı ve yurtiçinde bulunan büyük zincir marketler, ülke sathına yayılmış bayiler, toptan ve perakende satış yapan firmalar bulunmaktadır. Bu sebeple Bölge temsilciliklerimizle ürünlerimizin dağıtım ağını genişletmekteyiz. Firmamız bütün yaş gruplarını dikkate alarak Avrupa standartlarında imal ettiği peluş ürünlerle Türkiye’de peluş oyuncak sektörünün lideri konumundadır ve sektöre yön vermektedir. Bu bilinçle müşteri memnuniyeti politikamızı sürekli geliştirerek, yaptığımız yatırımlara yön vermekteyiz.

İNSAN SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ÖN PLANDA

Yatırımlarımız satış noktası anlamında fiziki olarak devam etmekle beraber, işletmemizi kurumsallaşma ve teknolojik anlamda ilerletmek adına her alanda devam etmektedir. Ürünlerimizin kalitesi ve fonksiyonelliğinin gelişimi için firmamız bünyesinde bulunan, konusunda uzmanlaşmış Ar-Ge personelimiz ile inovasyon ve Ar-Ge çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Ürünlerimizin tasarımı ve gelişimi tamamen kendi Ar-Ge ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Ürünlerimizde gerek şekil ve gerekse fonksiyonel özellikler tasarlanırken; insan sağlığı ve güvenliği , çevre güvenliği gibi etkenler özellikle göz önünde bulundurulmaktadır. Değişen konjoktür bizleri de direkt olarak etkilemektedir. Çünkü Selay Oyuncak bulunduğu zamana ve çevreye göre yaşayan ve daima gelişime açık yaşayan bir organizmadır. Yani bizler firma olarak her an her türlü değişimi görmek ve ayak uydurmak zorunda olduğumuzu biliyoruz.Tüm yatırımlarımız bu değişime uyum sağlamak adına planlanmakta ve yapılmaktadır.

TEKNOLOJİ VE İNSAN UNSURU

Kurumsallaşma konusunda profesyonel danışmanlarımız, tüm personelimize düzenli olarak eğitim vermektedirler. Bu konuya özellikle önem vermekteyiz. Hangi birimde çalıştığı gözetilmeksizin personelimize kişisel gelişim, çalışma ve performans, kalite ve kalite sistemleri gibi hem personelimizin kendilerini geliştiren hem de işletmemizin inovasyon sistemine olumlu katkı yapacak olan eğitimleri vermekteyiz. Markalaşma konusunda; bilindiği gibi Selay Oyuncak olarak sektörün ve Türkiye’nin markası haline gelmiş olsa da, bulunduğumuz yeri korumak ve bayrağımızı daha ileriye taşımak için inovasyon ve yatırım faaliyetlerimiz aralıksız devam etmektedir. İşletme olarak teknoloji ve insan unsurunu en verimli şekilde kullanmaya özen göstermekteyiz.

SEVGİ VE İNANÇ

Biz Selay Oyuncak olarak, öncelikle Türk insanına sağladığımız istihdam ve ürünlerimizdeki kaliteyi her geçen gün daha ileri taşıyarak sektörde lider olmayı ve lider kalmayı tercih ettik. Firmamızda ki en önemli etken tüm personelin ve yöneticilerin bu işi severek yapıyor olmasıdır. Yani Selay Oyuncağı sektörümüzde lider hale getiren ürünlerdeki kalite ve inovasyonun temelinde aslında bir tek şey yatmaktadır. Sevgi ve İnanç.

#SelayOyuncak, #AnkaraBölgeMüdürlüğü, #Ankara, #Oyuncak