Anasayfa » HABERLER » Sektöre Öncülük Eden Bayi Toplantısı

Sektöre Öncülük Eden Bayi Toplantısı

Bu yıl ikincisi gerçekleşen anne Bayi Toplantısı birbirinden özel konukları ile İzmir Çeşme’deydi. anne bayilerinin katılımının yanı sıra, dünyanın en büyük akıl oyunları üreticilerinin yetkililerinin de bulunduğu toplantıda sektörün geleceğini birlikte değerlendirdik.

Amigo, Asmodee, Blue Orange, Gigamic, Green Board Games ve Piatnik firmalarından katılan yetkililer ile dünya trendleri, yepyeni akıl oyunları ve çakma oyunlar hakkında toplantılar yaptık. anne bayileri tarafından yapılan değerlendirmede, katılımcılar böyle kapsamlı bir organizasyonun sektörde ilk olduğunu ve sektöre öncülük edecek nitelikte olduğunu belirttiler. Üretici firmalardan yetkililerin sunumları ve sohbetleri de bilgilendirici ve yol göstericiydi.

Ortak sorun: Çakma oyunlar!

Tüm bayilerin ve üreticilerin ortak sorunu piyasada dolaşan çakma ürünler. Hiçbir güvenlik testinden geçmeyen, kaçak yollarla ülkemize giren veya ülkemizde kontrolsüz olarak üretilen bu oyunların ülke ekonomisine verdikleri zararın yanı sıra çocuklarımıza verdiği zarar da tartışmasız. Oyunlarımızın ruhunu çalan bu çakma ürünler, çocuklar tarafından da beğenilmediği için oynanmadan bir köşeye atılmak durumunda kalıyor.

Yepyeni Oyunlar Yolda

Yapılan toplantıda stoklarımıza yakın zamanda girecek olan yepyeni oyunları bayilerimizle buluşturduk ve tanıtımını yaptık.

Ayrıca ilk kez bayilerimizin beğenisine sunduğumuz birçok oyun tam puan aldı. Bu sayede 2019 yılına damga vuracak oyunları bayilerimizle birlikte seçmenin mutluluğunu da tatmış olduk.

#anne #bayi #yepyeni