Anasayfa » HABERLER » Samatlı Oyuncak, İstoç’ta yeni yerini açtı

Samatlı Oyuncak, İstoç’ta yeni yerini açtı

Samatlı Oyuncak, İstoç’ta yeni yerini açtı

Toptan oyuncağın önemli isimlerinden Samatlı Oyuncak, İstoç 4. Ada, No: 48’de yeni yerini açtı

Oyuncak sektöründe 55 yılı aşkın tecrübesi ve online hizmetiyle sektörde sağlam adımlarla çalışmalarına devam ederek büyüyen Samatlı Oyuncak ülkemizin oyuncakta dünyaya açılan kapısı İstoç’ta yeni yerini açtı. 4. Ada, No: 48’de geniş ve ferah ortamda on binlerce çeşit oyuncağı beğeniye sunan firma, bu yeni yeriyle hem yurt içi hem de yurt dışında daha aktif hareket ederek, daha çok noktaya ulaşmayı hedefliyor.


Toptan oyuncak sektöründe, Ankara Merkez’de faaliyet gösteren Samatlı Oyuncak, lisanslı ve diğer tüm oyuncakların satışını gerçekleştiriyor. Mattel, Samatlı, Hasbro, Giochi Preziosi, Lego, Clementoni, Dolu, Pilsan vb. dünyaca ünlü markaların ürünlerinin toptan olarak satışını yapıyor.

Çocuklar oyun oynayarak hayatı tanır ve öğrenirler. Dolayısıyla okul çağına gelene kadar oyuncak seçimini doğru olarak yapmalıdır. Samatlı Oyuncak bünyesinde, CE belgeli, kaliteli ürünlerin satışını yapıyor.
Samatlı Oyuncak ayrıca online toptan oyuncak B2B web sitesi https://b2b.samatli.com.tr üzerinden üye olup, siparişlerinizi verebilirsiniz.
Firmanın web sayfasında toptan oyuncak arabalar, toptan oyuncak bebekler, toptan peluş oyuncaklar, toptan eğtici oyuncaklar, toptan akülü arabalar, toptan akıl oyunları, toptan dış mekan oyuncakları, gibi birçok ürün kategori ile her geçen gün artan hacmiyle satış yapmaya devam ediyor.


Oyuncak sektöründe Türkiye’nin en köklü ve güvenilir toptan markalarından biri olan Samatlı Oyuncak, İstoç’ta açtığı yeni yerinde ve web sitesinde en uygun fiyat ve en geniş ürün çeşidini sunuyor, siz de bu gücü kullanın.