Anasayfa » TEDARİKÇİ OYUNCAKÇILAR » Qixels 3D ile Eğlence Artık 3 Boyutlu

Qixels 3D ile Eğlence Artık 3 Boyutlu

Hayal gücünü ve el becerisini geliştiren Qixels 3D setleriyle çocukların eşsiz hayal gücü gelişiyor

Yaratıcılıkta sınır tanımayan çocukların vazgeçilmezi olan Qixels Çılgın Bloklar, Giochi Preziosi güvencesiyle artık eğlenceyi 3 boyutlu hale getiriyor. Hayal gücünü ve el becerisini geliştiren Qixels 3D setleriyle, çocukların eşsiz hayal gücü şimdi en küçük ve eğlenceli detaylarla gerçek tasarımlara dönüşecek! Birbirinden farklı 3 boyutlu tasarımlara imkan veren, karanlıkta parlayan ve yeni başlayanlar için özel olarak geliştirilen 3 yeni ürünle eğlencenin dozunu artıran Qixels 3D setleri, uygun fiyatlarla raflardaki yerini aldı.

Qixels Çılgın Bloklar ile katman katman hazırladıkları tasarımları her aşamada özel fırçayla su sürerek birleştiren minikler artık 3 boyutlu tasarım yapmanın keyfini sürecek. Giochi Preziosi güvencesiyle raflardaki yerini alan Qixels 3D setleri, miniklerin yaratıcılığını ve el becerisini geliştirirken, 3 boyutlu kavrama yeteneğini de artıracak. Eğlencenin dozunu artırmak isteyenler ve Qixels ile yeni tanışacaklara özel 3 yeni ürün sunan Qixels 3D setleriyle, kendi oyuncaklarını yapmanın keyfi de 3 boyutlu yaşanacak.

300 adet suya yapışan çılgın blok ile uçaklar, dinazorlar, orman, uzaylılar, böcekler ve vahşi hayvanlar tasarlamaya imkan veren Qixels Seri4 3D Yedek Paket ile yaratıcılıklarının sınırlarını zorlayan çocuklar, karanlıkta parlayan 1500 adet blok içeren Qixels Seri4 Mega Yedek Paket ile eğlenceyi süresiz hale getirecek. Qixels dünyasıyla yeni tanışanlar ise böcekler, orman ve yiyecekler temalı paketleri ile dikkat çeken Qixels Başlangıç Paketi ile bu eşsiz tasarım dünyasının tadını çıkaracak.  Özel şablonlarıyla katman katman tasarlamayı sağlayan Qixels 3D Tasarım Makinesi ve Qixels çılgın blok tasarımlarını daha kısa zamanda kurutan Qixels Jet Kurutucu ile tasarımlarını kolayca oluşturan minikler, tam 1.200 Qixels blok içeren metalik küp temalı Qixels Aktivite Paketi ile hayal ettikleri her şeyi tasarlayıp, arkadaşlarıyla paylaşmaya devam edecekler.

#Qixels, #3D, #çocuk