Anasayfa » HABERLER » Play-Doh’dan 60. yılında yepyeni bir oyun deneyimi: Play-Doh Town

Play-Doh’dan 60. yılında yepyeni bir oyun deneyimi: Play-Doh Town

Çocuklara sınırsız üretkenlik kapılarını aralayan Play-Doh, 60. yılında “Play-Doh Town” ile yepyeni bir oyun deneyimi sunuyor! Play-Doh Town setlerinde yer alan figürler, araçlar ve mekânlar ile çocuklar kendi şekillendirdikleri şehirde diledikleri macerayı yaşayabilecek. 1956’dan beri 80’den fazla ülkede, çocuklara rengârenk ve eğlenceli bir dünyanın kapılarını aralayan Play-Doh, 60. yılını çocuklara yepyeni bir oyun deneyimi sunarak kutluyor. Play-Doh Town ile çocuklar üretkenliklerini ve hayal güçlerini artık kendi şehirlerine yansıtabilecek. Figürler, araçlar ve şehrin eğlenceli mekânlarıyla oyun hamurlarını kullanarak kendi maceralarını kendilerini şekillendirebilecek. İster korkusuz bir itfaiyeci olup şehirdeki yangını söndürecek, isterlerse kahraman bir polis olup suçluların peşine düşecekler. Play-Doh Town oyun setlerinde bir şehrin olmazsa olması herkes ve her yer var; pizzacı, polis, kuaför, itfaiye istasyonu ve pet shop dükkânı bunlardan sadece birkaçı!

Play-Doh Town İtfaiye Merkezi

Çocuklar bu oyun seti ile yangın sahnelerini şekillendirebilecek, sonra da Play- Doh Town’un kahramanı olup şehirdeki tüm yangınları söndürebilecek. İtfaiyecinin sevimli yardımcısı köpekçik de her zaman yanında! +Play-Doh Town İtfaiye Arabası İtfaiye Arabası ile çocuklar şehrin en uzak yerindeki yangınlara bile hemen yetişip su hortumu ile yangını kolayca söndürebilecek

Play-Doh Town Dondurma Arabası

Play-Doh Town’ın en havalı arabası olan dondurma arabası ile çocuklar rengârenk dondurmalar yapıp tüm şehir halkına dağıtabilecek.

Play-Doh Town Pet Shop

Şehrin en canlı ve renkli yeri olan Pet Shop dükkânında, çocuklar sevimli dostlarımızı saç tasarımları ve aksesuarlar ile daha da da sevimli hale getirebilecek.

Play-Doh Town Polis Memuru

Şehrin kahraman polis memuru havalı motoruyla şehirdeki tüm suçluların peşinde!

Play-Doh Town Pizzacı Çocuk

Pizzacı çocuk, hazırladığı pizzaları motoru ile tüm şehre ulaştırıyor!

Play-Doh Town Kuaför

Şehrin kuaförü makası ile herkese stil veriyor! Şehir sakinleri çocukların elinde rengârenk saçlara sahip olacak.

#PlayDoh#altmışıncıyıl, #yepyeni, #oyun, #oyundeneyimi, #PlayDohTown