Anasayfa » SEKTÖR » Play-Doh Şekil Ver & Öğren Serisi

Play-Doh Şekil Ver & Öğren Serisi

60 yıldır çocukların gelişimlerine yardımcı olan Play-Doh, yeni öğretici serisi  ŞEKİL VER & ÖĞREN ile miniklerin gelişimine katkısını daha da ileri bir boyuta taşıyor!

2-4 yaş arası çocuklar için konunun uzmanlarının tasarladığı Play-Doh ŞEKİL VER & ÖĞREN serisindeki ürünler, çocukların temel becerilerini yaratıcı oyunlarla geliştirmelerine yardımcı oluyor.

Dünyanın dört bir yanında, çocuklara yaratıcılık dolu bir dünya sunan Play-Doh, 2-4 yaş arası çocukların temel becerilerini yaratıcı oyunla geliştirmeyi sağlayan Play-Doh  Şekil Ver & Öğren serisini annelerle buluşturuyor. “Dokular”, “Harfler ve Kelimeler”, “Rakamlar ve Sayı Sayma” ve “Renkler ve Şekiller” temalı 4 farklı ürünün bulunduğu Play-Doh Şekil Ver & Öğren serisi, miniklerin temel becerileri keşfederek kazanmasına yardımcı oluyor.

“Renkler ve Şekiller”, “Harfler ve Kelimeler”, “Rakamlar ve Sayı Sayma” ve “Dokular” temalı 4 farklı ürünün bulunduğu seri, çocukların bu kavramları keşfetmelerine yardımcı olurken, duyusal motor becerileri ve hayal güçlerinin gelişimini de destekliyor.

Her bir ürünün temasına uygun geliştirilen Türkçe oyun matları ve aktivite kitapçıkları sayesinde anneler çocuklarının gelişimine katkıda bulunuyor,  birlikte geçirdikleri kaliteli zaman ile aralarındaki iletişim de güçleniyor.

playdoh

Play-Doh Şekil Ver & Öğren çocukları oyunla öğrenmeye teşvik ediyor

Play-Doh Şekil Ver & Öğren serisindeki aktiviteler ve oyunlar çocukları yaratıcı düşünmeye ve yeni düşünce yolları keşfetmeye teşvik ederken aynı zamanda ince motor becerilerini güçlendiriyor ve görsel algı gelişimini destekliyor.

playdoh1

Anne ve çocuklara birlikte kaliteli zaman geçirme fırsatı sunuyor

Ürünlerin içindeki “Birlikte Şekil Ver & Öğren” kılavuzlarındaki etkinlikler, annelerin çocukları ile diyalog kurmasını sağlıyor ve onları daha fazla keşfe teşvik edecek fikirler sunuyor.  Böylece anneler çocuklarının sağlıklı gelişimine en eğlenceli şekilde yardımcı olurken aralarındaki iletişim daha da güçleniyor.

 

#PlayDoh #ŞekilVerÖğren #yaratıcılık #oyun #öğrenmeyeteşvik