Anasayfa » HABERLER » Pilsan Antalya Bayi Toplantısı yapıldı

Pilsan Antalya Bayi Toplantısı yapıldı

11’inci Pilsan Antalya Bayi Toplantısı gerçekleşti

11. Pilsan Antalya Bayi Toplantısı 16 – 19 Kasım 2021 tarihleri arasında Pine Beach Belek’te rekor sayıda bayi katılımıyla gerçekleşti.

1 asra yakın deneyimiyle, kaliteli üretimiyle, üretim kapasitesiyle, ürün çeşidiyle, oluşturduğu istihdamla, yaptığı ihracatla ve düzenlediği organizasyonla Türkiye’nin açık ara bir numarası, Avrupa’nın en büyük oyuncak üreticisi, oyuncak sektörünün göz bebeği ve Türkiye’nin gururu, Pilsan Oyuncak, kasım ayında kendine yakışır bir bayi toplantısı yaptı.

Türkiye’nin dört bir köşesinden davet edilen değerli iş ortaklarıyla, 16 – 19 Kasım 2021 tarihleri arasında Pine Beach Belek’te 11’incisi gerçekleşen 2022 Bayi toplantısında, oyuncak sektörü bir araya geldi ve Türkiye’nin en kaliteli, en sağlıklı, en sağlam ve en ses getirecek Pilsan oyuncaklarını yakından gördü, inceledi, siparişini verdi, promosyonlardan yararlandı. 81 yıllık tarihi boyunca ilklerin öncüsü olan ve çocuk sağlığına uygun oyuncaklar üretmenin sorumluluğunu taşıyan Pilsan, 2021 yılında da genişleyen ürün gamı ve ‘Kaliteden ödün vermeden büyüme’ mottosuyla daha fazla çocuğa ulaşmayı hedefliyor. Yapılan toplantıda sektöre yön veren firmanın Pilsan Arizona Akülü Jeep gibi oyuncakları içeren geniş ürün yelpazesi, Pilsan ekibinin detaylı sunumuyla bayilere tanıtıldı. Profesyonel bir organizasyonla bir araya gelen bayiler, ürünleri yakından inceleyip deneme şansı buldular.

Anne babaları gözlemlemeyi çok seven ve taklit yoluyla öğrenen minikler, tıpkı ebeveynleri gibi araba kullanmak isterler. Sürücü koltuğuna geçip direksiyon çevirmek, vitesi değiştiriyormuş gibi yapmak veya korna çalmak hoşlarına gider. Bebeğinize Pilsan akülü araba modelleri arasından en sevdiğini alarak onun mutluluğuna şahitlik etmek sizi de çok mutlu edecek.

 

Çocuğunuzun çok hoşuna gidecek bir hediye seçeneği

Güzel havalarda parklarda, güvenli alanlarda veya birlikte çıkacağınız gezilerde özgürce binebileceği Pilsan akülü arabası sayesinde çocuğunuz oldukça keyifli zaman geçirebilecek. 3 yaşından itibaren kullanabileceği bu ürünler onun gelişimini de olumlu etkileyecek. Gaz pedallarını aktif kullanıp aynı zamanda direksiyon hâkimiyetini sağlaması hem ayak kaslarını hem de kol kaslarını çalıştırıyor, el-göz koordinasyonunu destekliyor. Emniyet kemeri, ayarlanabilir koltuğu, el freni, paspasları, farları, aynaları ve müzik çalabilmesi ile gerçek bir otomobil gibi tasarlanan Pilsan akülü arabalar, miniklere eşsiz bir sürüş deneyimi hissi veriyor.

Özellikleri ile ebeveynlerin içini rahatlatan ürünler

Pilsan akülü araba modellerinin bazılarında uzaktan kumanda seçeneği bulunuyor. Bu sayede kontrol tamamen ebeveynlerde oluyor. Özellikle çocuğunuz akülü arabasını kullanmaya alışana kadar bu özellik oldukça işinize yarayacak! Uzaktan kumanda seçeneği sayesinde bebeğinizin güvenliğini üst düzeye çıkararak onun rahat bir şekilde eğlenmesini sağlamış olacaksınız. Kullandıkça tecrübesi artacak ve zamanla aracını kullanıp özgürce dolaşacak. Kontrolün kendisinde olduğunu bilmesiyle başarı hissini tadacak, öz güveni gelişecek.

Çocukları önceliği olarak gören marka, üretimde çocuk sağlığına uygun, kaliteli ham madde kullanıyor ve kaliteyle güveni birleştiriyor.

Geniş ürün yelpazesi ile her bebeğe hitap ediyor

Bebeğiniz alacağınız Pilsan akülü arabayı uzun süre severek kullanacaktır. Beyaz, kırmızı, yeşil gibi farklı renk seçenekleriyle tasarlanan bu ürünlerin bazı modelleri kız bebeklerin çok sevebileceği pembe renkte üretilmiş olup, büyük kısmı ise unisex modellere sahip.

Traktörlere merakı olan bir çocuğunuz varsa Pilsan Active Akülü Traktör’e sahip olduğunda çok sevinecek. Havalı kornasıyla, vites koluyla, anahtarıyla bebeğiniz kendini gerçek bir traktör kullanıyormuş gibi hissedecek. Eğer ilgisini jeep gibi yüksek araçlar çekiyorsa ona Fantastik isimli kumandalı akülü arabayı alabilirsiniz. Ürünün ön kaputu açılabilir özelliktedir. Bebeğiniz keyifle arabasını kullanırken hikâyeler yaratabilirsiniz, arızalanan arabasını kaputunu açarak tamir ediyormuş gibi yapıp hayal gücünü geliştirebilirsiniz.

Pilsan Plastik ve Oyuncak A. Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Faruk Çetinalp, Pilsan Plastik ve Oyuncak A. Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Oğuzcan Çetinalp, Cengiz Çetinalp, Pilsan Plastik ve Oyuncak A. Ş. Satış Müdürü Ender Çetin, Pilsan Plastik ve Oyuncak A. Ş. Satış Müdür Yardımcısı Tuğrul Yücebaş ve diğer ekip üyelerinin tek tek yakından ilgilendiği Pilsan bayileri, Türkiye’nin en güzel otellerinden biri olan Pine Beach Belek’te hem sergilenen yepyeni ve promosyonlu Pilsan ürünlerini inceleyip siparişlerini verdiler hem de güzel vakit geçirdiler.