Anasayfa » PERAKENDECİ OYUNCAKÇILAR » Özaydınlar Oyuncak İstoç’ta şubesini açtı

Özaydınlar Oyuncak İstoç’ta şubesini açtı

Kayseri’nin seçkin oyuncak toptancısı Özaydınlar Oyuncak, İstoç’ta da şube açarak burda da var olduğunu gösterdi. İstoç merkezî bir yer olduğu için buraya şube açtıklarını belirten Özaydınlar Oyuncak firma sahibi Mükremin Özaydın Anadolu’dan gelen müşterinin oyuncağı birebir görmek istediğini ve bunun internet ortamında ve araçla gezerek yapılamayacağını kaydederek müşterisine daha iyi bir hizmet vermek için Türkiye’nin ticaret merkezi sayılan İstoç’ta bu mağazayı açtıklarını ifade etti. İstoç’un pek çok avantajı olduğunu belirten Özaydın bu sebeple burada da yer aldıklarını kaydetti. Özaydın bu yeni açtıkları İstoç 21. yoldaki 20. ada, 67 numaraya herkesi beklediklerini söyledi.

Artık iyi ürün önemli!156
Oyuncak sektörünün bundan 30 yıl önceki gibi olmadığını ve artık oyuncağın eğitim aracı yönünün ön plana çıktığını belirten Özaydın lisans çalışmaları hakkında da markalı ve lisanslı iyi ürün sunmak için lisanslı ürün gruplarından Niloya’ya önem verdiklerini aktardı. Lisanslı bir ürünün satıcısının her zaman ürünün arkasında olduğunu ve bu ürünlerde kanserojen madde bulunmayacağını dile getiren Özaydın bu yönlerinden dolayı lisansa ağırlık vereceklerini anlattı.

Toyzeria Kids fuarı
Bu sene ilk defa katıldıkları Toyzeria fuarında ürünlerini teşhir ettiklerini ve bugüne kadar ulaşamadıkları firmalarla iletişim kurduklarını belirtirken Özaydın bu sene fuarın biraz sönük geçtiğini söyledi. Bu fuara gelen ziyaretçinin beklentisini ve fuara katılan firmaların beklentilerini çok iyi etüt edebilme imkanı bulduklarını söyleyen Özaydın çoğu müşterilerinin fuara katılmadığını ve bir handikap olduğunu dile getirdi.

Tam bir konsept!
2015 yılının durağan geçtiğini belirten Özaydın 2016 yılının daha iyi olacağını söyledi. 2016 yılının özellikle 2. yarısında ithalat yapmayı düşündüklerini belirten Özaydın, “Pal ve Niloya dışındaki gruplarda kendi konseptimizi tamamlayacak ürünlerin ithalatını yaparak tam bir konsept oluşturmak istiyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.