Anasayfa » HABERLER » Oyuncakçılar Mega Oyuncak’ın iftar yemeğinde buluştu

Oyuncakçılar Mega Oyuncak’ın iftar yemeğinde buluştu

Her sene iftar yemeği düzenleyerek geleneksel hale getiren Mega Oyuncak bu sene de oyuncak sektörü firmalarına 2 Haziran 2017 Cuma günü Florya Develi Restaurant’ta iftar yemeği verdi.

3 _DSC1205

DAYANIŞMA VE beraberlik duygularının ön plana çıktığı iftar yemeğine oyuncak sektöründen toptancı ve perakende firmaları katıldı. 11 ayın sultanı mübarek Ramazan ayının yardımlaşma, dayanışma, cömertlik, şefkat ve merhamet ayı olduğunu dile getiren Muharrem Bey: “Büyük bir aile olarak hep birlikte iftar yemeğinde buluşmak bizleri fazlasıyla mutlu etti. Bugün burada; sizlerle, siz değerli mesai arkadaşlarımla iftar etmekten son derece mutlu olduğumu belirtmek isterim. Bu iftar programının oyuncak camiasında çalışanlar arasındaKİ kaynaşma ve paylaşma duygusunUN PEKİŞMESİNE KATKI SAĞLAYACAĞINA  inanıyorum. Bu organizasyonda emeği geçen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” dedi.

4 _DSC1229

Ünlü Develi Restaurant’ın lezzetli yemekleri ve nezih ortamında gerçekleşen iftar yemeğinin ardından davete katılanlar çay içerek sohbet ettiler.

2 _DSC1216