Anasayfa » Dergi » Oyuncakçılar iftarda biraraya geldi

Oyuncakçılar iftarda biraraya geldi

Oyuncakçılar Derneği OYDER Yönetim Kurulu üyeleri sponsorluğunda Çırpıcı Zeytinburnu Sosyal Tesislerinde gerçekleşen iftar yemeği ithalatçısı, imalatçısı ve toptancısı oyuncak sektörünün bütün üyelerini ferah bir ortamda bir araya getirdi.

Girişte OYDER Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılanan davetliler hoş bir ortamda tüm sektör üyelerinin biraraya gelmesiyle özlemlerini giderdiler.

31 Mart 2023 Cuma günü iftar yemeğinde bir araya gelen oyuncak sektörünü OYDER Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Raşit Akar, PAGEV Başkanı Yavuz Eroğlu, İKMİB eski Yönetim Kurulu Başkanı Murat Akyüz, PAGEV Eski Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Uysal başta olmak üzere plastik ve oyuncak sektörü temsilcileri ve çalışanları olarak yaklaşık 500 davetli yer aldı.

İftarda söz alan OYDER Yönetim Kurulu Başkanı Raşit Akar devraldıkları yeni yönetimle birlikte ithalatçısı, imalatçısı, toptancısı hep birlikte hareket edeceklerini, yapacakları yeni projelerle oyuncak sektörünü çok daha iyi noktalara taşıyacaklarını, değişik ülkelerde B2B ihracat toplantıları düzenleyeceklerini, uluslararası alanda daha çok çalışmalar yapacaklarını ifade etti.

PAGEV Başkanı Yavuz Eroğlu yeni yönetimle birlikte oyuncak sektörüne olan desteklerinin artarak devam edeceğini ve hep birlikte çok güzel işler başaracaklarını kaydetti.

Zeytinburnu’nda yer alan İstanbul’un en güzel iftar etkinliklerinin düzenlendiği bu tesisteki iftar yemeğinde eski sektör duayenleri anıldı.

Bununla birlikte oyuncak sektörüne şu ana kadar emeği geçen Neco Toys firma sahibi Yakup Kireçci, Vardem Oyuncak Ahmet Varlık, Canem Oyuncak firma sahibi Ahmet Aliağaoğlu ve Birlik Oyuncak firma sahibi Rahmi Solak’e plaketler takdim edildi.

Yemek boyunca OYDER Yönetim Kurulu tarafından hazırlanan slayt gösterisi davetliler tarafından beğeni ile izlendi.