Anasayfa » HABERLER » Oyuncak sektörü 7. Toy-Bir ile coştu

Oyuncak sektörü 7. Toy-Bir ile coştu

7. Toy-Bir Oyuncak Organizasyonu 02-06 Haziran 2021 tarihinde Titanic Delux Belek Antalya’da oyuncak sektörünü bir araya getirdi.

“Birlikte üretip, birlikte paylaşıyoruz” sloganıyla hareket eden, bir önceki Antalya Oyuncak Etkinliğinde çok iyi bir performans sergileyen Toy Bir yine verimli bir organizasyona imza attı.

7. Toy-Bir Satış ve Etkinlik Organizasyonu yine her zaman olduğu gibi, daha iyisini yapabilmek için 02-06 Haziran 2021 tarihinde Titanic Delux Belek Antalya’da oyuncakçıları bir araya getirdi. Oyuncak sektörünün dostluk ve ticaretin bir arada yürüdüğü, ender organizasyonlardan biri olma özelliğine sahip olmasından dolayı, gerek etkinlikte yer alan firmalar ve gerekse gelen alıcılar hoş sohbet, muhabbet ve ticareti bir arada yapmaya imkan veren Toy-Bir organizasyonlarından memnuniyet duydular. Oyuncakçıların dinlendikleri, eğlendikleri ve sürpriz hediyelerin dağıtıldığı Toy-Bir Organizasyonu bu sefer de yüzleri güldürdü, stant açan firmalara ve perakendecilere Antalya’nın en güzel otellerinden birinde, yazın güneşli günlerinde farklı, güzel ve bereketli bir ticaret yapmanın mutluluğunu yaşattı.

Yaşanan pandemiden dolayı yerli üretime bir yönelme var. İthal ürünler daha pahalı hale geldi ve sektörde yerli üretime bir yönelme var. Zor süreci en iyi şekilde atlatmak için herkes bir üretim arayışına girdi ve oyuncak piyasası bir şekilde ayakta kalmaya çalışıyor. Şu süreçte ham madde tedarik maliyeti arttı, yeni ürün çıkarmak zor, yani imalat emek, yatırım ve zaman istiyor ve bu durumda yerli firmalar hızlı bir şekilde ithal oyuncağın yerini yerliyle doldurmaya çalışıyor.

Toy-Bir ekibi Antalya’da, katılımcılarına iyi satışlarla verimli bir etkinlik sunarken, müşterilere de güzel bir tatilin yanı sıra her gün çekilişle televizyonlar dağıttı. Güzel, kaliteli, sağlıklı oyuncakları sipariş eden, otelde dinlenen alıcı ziyaretçi oyuncakçılar sürpriz TV ile ayrı bir mutluluk yaşadı.

#Toy-Bir #Fatih Can #7. Toy-Bir Satış ve Etkinlik Organizasyonu #Can Oyuncak #Oyuncak Organizasyonu #Antalya #Titanic Delux Belek