Anasayfa » FUAR » Oyuncak endüstrisi Türkiye ve Ortadoğu’nun çocuk fuarında buluşuyor

Oyuncak endüstrisi Türkiye ve Ortadoğu’nun çocuk fuarında buluşuyor

t-4Toyzeria 2014 Oyuncak, Lisans, Oyun ve Oyun Ekipmanları Fuarı, 30 Ekim – 02 Kasım 2014 tarihinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek

Toyzeria Oyuncak Fuarı sadece Türkiye’nin değil bölgesinin tek ve en önemli organizasyonu. Sektörel farkındalığın arttırılması yönündeki çalışmalara Toyzeria’nın katkısı son derece önemli. Gerçekçi hedeflerle, istikrarlı ve sürdürülebilir büyüme stratejileri ile Türkiye’de oyuncak sektörünün önü açık. Toyzeria 2013’de 13.500 m2 lik alanda 105 katılımcı ve 46 ülkeden 8.721 ziyaretçi bir araya geldi. Toyzeria Orta Doğu’nun oyuncak pazarının merkezi haline geliyor çünkü 2013 ve takip eden yıllarda ihtisas fuarı, oyuncak sektörü için küresel bir iletişim ağından faydalanıyor. Fuar artık Nürnberg’deki Dünya lideri oyuncak fuarı Spielwarenmesse eG’ye aittir. Bu, siz fuar katılımcıları için bir avantajlar birleşimidir, çünkü sizin fuarınız ulusal pazarı ve sizlerin ihtiyaçlarını bilen ve aynı zamanda Nürnberg’deki Spielwarenmesse eG’nin 65 yıllık uluslararası fuar tecrübesinden yararlanabilen bir ekip tarafından geliştirilmektedir.

Toyzeria’yı ziyaret etmek için birçok nedeniniz var!

• Yakın Doğu, Orta Doğu ve Akdeniz bölgesinin oyuncak endüstrisine ulaşabileceğiniz durak noktası.

• Türkiye’nin büyüyen oyuncak sektörüne bir bakış açısı yakalama şansı.

• Oyuncak sektörünün Dünyadaki yeni bilimsel ve teknolojik gelişmelerden haberdar olacağınız bölgesindeki tek fuarı.

• Tek bir çatı altında Türk ve uluslararası üreticiler, markalar ve tedarikçilerle tanışma şansı.

• Yeni iş bağlantıları kurun ve pazar liderleri ile tanışma şansını kaçırmayın.

• Türkiye oyuncak sektörünün en büyük ihtisas fuar organizasyonu.

• Matchmaking servisimiz ile potansiyel iş ortakları ile fuar öncesi kolayca temas kurma şansı.

• Uluslararası şartnamelere uyum ve çevre dostu üretim konusundaki deneyim.

• 105’den fazla Türk ve uluslararası katılımcı ile tek bir çatı altında olma şansı.

Toyzeria’yı neden ziyaret etmelisiniz?

Bir önceki sene gerçekleşen fuarda, profesyonel ziyaretçiler, 31 Ekim –3 Kasım 2013 tarihleri arasında 13.500 metrekarelik fuar alanında sergilenen oyuncak, lisanslı ürün, hobi, spor ve oyun ekipmanlarını inceleme ve kendi işlerine uygun bir ürün portföyü oluşturma imkânına sahip olmuştur. Profesyonelce gerçekleştirilen organizasyon ve fuardaki olumlu atmosfer, satın alma elemanları ve yetkili satıcılarda çok iyi bir izlenim bırakmıştır. Libya’dan Alwarraqen Co. şirketi yetkilisi Tariq Algaddafi organizatörlere teşekkürlerini şu sözlerle sunuyor: “Bu harika bir fuar. Tüm bu yeni ürünleri görmek beni heyecanlandırıyor. “Bangladeş’ten NDIL İslam şirketi yetkilisi Mohammed Rafique ise, Toyzeria’nın kendi şirketi için ne kadar önemli olduğunu şu sözlerle tanımlıyor: “Çok sayıda fuar ve tanıtım etkinliklerine katılıyoruz. Ancak bu oyuncak ihtisas fuarı bizim için son derece cazip olanaklar sunuyor. Şu anda, Bangladeş’e ürün ithal edebilmek için Türkiye’den bir oyuncak üreticisi ile mümkün olduğunca hızlı iş bağlantısı kurmaya çalışmaktayız. Fuarda bize gösterilen ilgi ve mükemmel misafirperverlikten büyük mutluluk duyduk. Kesinlikle tekrar katılmayı düşünüyorum.”