Anasayfa » TEDARİKÇİ OYUNCAKÇILAR » Oyuncağa Dair Aradığınız Herşey Dönmezler Oyuncak Dünyası

Oyuncağa Dair Aradığınız Herşey Dönmezler Oyuncak Dünyası

don12004 yılında kurulan Dönmezler Oyuncak Dünyası küçük bir alanda başladığı oyuncak sektöründe, büyük bir mağazayla perakende olarak hizmetine devam ediyor. Trendi ve sektörü takip eden firma, en son popüler oyuncakları tedarik ederek müşterileriyle buluşturuyor. Geniş ürün gamı ve servisiyle bölgesinde istikrarlı bir gelişme ve büyüme gösteriyor.

Dönmezler Oyuncak Dünyası mağazasında oyuncak sektörünün köklü ve saygın firmalarının kaliteli, popüler ve sağlıklı ürünlerini güleryüzlü ve samimi hizmetiyle sunan ender firmalardan biri olmanın gururunu taşıyor.

Firma, konusunda uzman personeli ile müşterilerine dürüst, titiz ve hızlı hizmet veriyor. Sektördeki tecrübesiyle yenilikçi anlayışını birleştiren dünyanın önde gelen markalarının lisanslı ürünlerinin de içinde yer aldığı çok geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Sektördeki tecrübesini sunduğu ürün ve hizmetiyle sergileyen Dönmezler Oyuncak Dünyası’nın portföyünde bulunan tüm ürünler gerekli testlerden geçmiş, Avrupa standartlarına uygun ve CE belgelidir.

Dönmezler Oyuncak Dünyası ayrıca internet üzerinde de oyuncak pazarlama hizmeti veriyor. Site üzerinden bilinen bir çok oyuncak markasına, çizgi film don2karakterlerinin lisanslı ürünlerine ulaşılabilir.

Dönmezler Oyuncak Dünyası’nın sloganı: “Çocukları sevindirmek bizim işimiz…”