Anasayfa » SEKTÖR » Oyun dünyasında lüks yeniden tanımlanıyor!

Oyun dünyasında lüks yeniden tanımlanıyor!

Katamino, Quoridor ve Quarto hepsi orijinal ve sıra dışı kaliteleri ile göz kamaştırıyor…

Bu kez akıl oyunlarının başyapıtları lüks versiyonları ile karşınızda, yine anne- Her Yaşa Akıl Oyunları farkı ile! Oyun dünyasında kalite anlayışını değiştirecek, sıra dışı bileşenler ile oyun keyfinizi zirveye taşıyacak yeni deluxe versiyonlarına hayran kalacaksınız.

Bu yıl 10. yaşını kutlayan anne- Her Yaşa Akıl Oyunları, 10. yılına yakışır, adeta bir sanat eseri niteliğindeki bu ürünler ile değerli müşterilerinin vizyonunu genişletmekten mutluluk duyuyor. anne-Her Yaşa Akıl Oyunları ülkemiz akıl oyunları pazarında deluxe ürünler ile kalite çıtasını çok yüksek bir seviyeye çekiyor.

katamoni

Katamino Deluxe
Katamino hem 2 boyutlu hem de 3 boyutlu bir bulmacadır. Tüm bunların yanı sıra iki kişilik bir strateji oyunu olarak da oynanabilmektedir. Katamino’nun dünya çapında onlarca ödülü neden aldığını anlamak hiç de zor değil! Oyunda bulunan 500’den fazla bulmaca ile her defasında başka bir oyun keyfi alacaksınız.
Katamino’nun lüks versiyonu, bu mükemmel bulmacayı hem eviniz hem de ofisiniz için daha da çekici kılmaktadır. Oynadıktan sonra kutusuna geri koymak istemeyeceksiniz!

Quoridor Deluxe
Strateji oyunlarında olmazsa olmazlardan biri Quoridor! Kuralları şaşırtıcı derecede basit, bir o kadar da zevkli bir oyundur. Hem iki kişilik hem de dört kişilik oynanabilen Quoridor ile eğlenceli bir strateji oyununa hazır olun. Tüm dünyada tanınan Quoridor’un eğlenceli ve olağanüstü stratejik yönünün mükemmel ahşap işçiliği ile birleşiminden ortaya çıkan Quoridor Deluxe, hayranlık uyandıracak!

Quarto Deluxe
Her biri farklı özelliğe sahip 16 parça. Amaç, aynı özelliği olan 4 parçayı aynı sıraya getirebilmek! Sorun, hangi parçayı oynayacağınızı kendinizin değil, sizin adınıza rakibinizin seçmesi!
Bu ezber bozan akıl oyunu artık sıra dışı kalitesi ile karşınızda! Muhteşem bir ahşap işçiliği ile göze de hitap eden Quorto Deluxe, siz ve sevdikleriniz için mükemmel bir hediye!

Zingo! Ailesi 5 Oyuna genişledi…
Zingo resimli ve yazılı (İngilizce) plastik taşların çıktığı, çocukların çok sevdiği Zingo dağıtıcısıyla birlikte oynanan bir tombala oyunudur. Zingo yu oynayan çocuklar ve ebeveynleri bu oyuna bayılırlar. Oyuncular Zingo kartlarındaki resimleri Zingo dağıtıcısından çıkan taşları ile ilişkilendirerek üzerlerini kapatırlar. Yüksek kaliteli bileşenlerden oluştuğu için uzun süre kullanılabilen, 6 oyuncuya kadar ailece oynanabilen Zingo ailesinin 5 oyununun isimleri aşağıda verilmiştir.
Aman dikkat, çakma tabir edilen kalite açısından orjinali ile karşılaştırılamayan, oyunlarımızın ruhunu da çalan kopya ürünler piyasada dolaşmakta!  Oyunlarımızın sıra dışı yüksek kalitesinden kaynaklanan çok uzun kullanım süresi ve oyunun oynanmasından alınan keyif, heyecan ve beraberinde gelen yoğun oynama isteği de hesaba katıldığında orijinal ürün en ekonomik ürün olmaktadır.

  • Zingo!
  • Zingo! 1,2,3
  • Zingo! Kelime Üretme (Zingo! Word Builder)
  • Zingo! İngilizce (Zingo! SightWords)
  • Zingo! Saatler (Zingo! Time-telling)

#Oyun #Oyundünyası #Katamino #Quoridor #Quarto #Zingo