Anasayfa » HABERLER » Oynayın çocuklar

Oynayın çocuklar

Global Toys: “Oynayan çocuğun geleceği parlaktır”

Adana’da faaliyet gösteren Global Toys sunduğu oyuncaklarla çocukları hem bilişsel yönde eğitiyor, hem beceri ve kavrama yetilerini geliştiriyor ve hem de onların keyifli zaman geçirmelerini sağlıyor.

Dünya değişim halinde. Beğenilerimiz ve zevklerimiz de bu değişime dahil. Zamana bağlı olarak farklılık gösteren algılamalarımız bizleri çok farklı seçenekleri denemeye sunuyor. Çünkü dünyamız durmadan üretiyor ve bize sayısız farklılıklar getiriyor. Hal böyleyken çocukları eğlendirip onlara keyifli zaman yaşatmak gitgide uzmanlık isteyen bir boyuta sıçrıyor. İşte biz Global Toys olarak tüm dünya çocuklarını hedef alarak, onları hem bilişsel yönde eğitecek, hem beceri ve kavrama yetilerini geliştirecek ve hem de keyifli zaman geçirmelerini sağlayacak oyuncaklar tasarlayarak, onları değişen zamanın standartlarına uygun ölçülerde geliştirmekteyiz.

Ürün çeşitliliğimizi ve kalitemizi artırma hedefimiz doğrultusunda ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına yatırımlarımıza devam ediyoruz. Bu bağlamda 3000 m²’lik kapalı alanı olan fabrikamızın inşaatına başlamış bulunmaktayız. Bu heyecanımızı sizlerle paylaşıyoruz.

Firma olarak, değişen dünya standartları içerisinde çocuklara en eğlenceli ürünleri temin etmek ve tüm dünya çocuklarını oyuncak sahibi yapmak ve çocukların yüzündeki gülümsemeyi eksilmemesini sağlamayı hedefliyoruz.

Müşteri memnuniyetini en üstün değer olarak görüyor ve en sağlıklı, ergonomik, dayanıklı oyuncakları üretiyoruz. Ürettiklerimiz ile çocukların gelişimine olumlu bir katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.

Oyuncak, sahip olduğu eğitici özelliklerin yanı sıra bir çocuk için eşsiz bir mutluluk kaynağıdır. Bir zamanlar hepimizi çocuk olduğumuz için bu duygunun ne demek olduğunu iyi biliriz. Çocuklarımıza daha mutlu bir yaşam sunabilmek için onların oyun ihtiyaçlarına da dokunmak gerekmektedir. Bugün çocuklar oyun oynarken yalnızca eğlenmekle kalmaz, maddelerin sahip olduğu üç boyut özelliklerini daha iyi kavrar, nesnelerin fiziksel nitelikleri (yumuşaklık, sertlik, renk, sivrilik, düzlük) hakkında temel bilgi edinir ve bunu bizzat deneyimleyerek yapar ve ayrıca sosyal bir ortam içerisinde oynadığında paylaşım ve iletişim becerilerinin de ilk adımını atmış olur. Bu sayede sosyal bir insan olmaya giden yola çıkmış demektir. Bir başka deyişle oynayan çocuk, doğru çocuktur, iyi çocuktur. Eğitime ve eğitilmeye açık çocuktur. Global Toys olarak farkındayız ki eğitimine erken başlanan bir insan, başarıyı erken yakalayacak bir birey demektir.

 

#GlobalToys  #GlobaltoysTr #KonuşanBebek #Toys #Adana