Anasayfa » TEDARİKÇİ OYUNCAKÇILAR » Oley Toys Başiskele’de toptan mağazasını açtı

Oley Toys Başiskele’de toptan mağazasını açtı

Oyuncak sektörünün tanınan simalarından Seyfi Koç ve Sedat Koç, Kocaeli Başiskele’de toptan ve perakende üzerine dev alışveriş merkezini 11 Ağustos 2017 Cumartesi günü görkemli bir törenle hizmete açtı. Toplamda 1850 metrekare alan üzerinde yer alan mağazanın her katı 450 metrekarelik bir alana sahip. Bölgesinin en büyük mağazalarından biri olan dev showroomda oyuncak, eğitim geçleri ve kırtasiyede her çeşit, her model, her renk ve her bütçeye uygun ürün sunuluyor.

Oley Toys, 1997 yılında gıda sektörüyle başladığı ticaret hayatında; 2000’li yılların başında globalleşen piyasaların etkisiyle yeniden şekillenerek toptan oyuncak sektörüne girme hikayesinin kahramanı.

Amacı dürüstlükten ve ilkelerine sadık kalan bir işletme olarak tüm müşterilerine hizmet vermek olan firma bu bağlamda vizyon olarak; sektörün yüz aklarından olmayı, misyon olarak da kazancını tüm paydaşlarıyla bölüşmesi gerektiğine inananlar olarak, çocukların sağlıkları için kaliteli ve sağlıklı ürünler satan işletme olmak. Hedefleri arasında uluslararası bir şirket olmak ve ülke ekonomisine faydalı işler yapmayı başarmak olan Oley Toys bu hedefe doğru sağlam adımlarla ilerliyor. Sunduğu ürünlerin kalitesi ve fonksiyonelliğinin gelişimi için firma bünyesinde bulunan, konusunda uzmanlaşmış satış personeli ile kaliteli hizmet veriyor.

Tüm marka firmaların oyuncaklarının yanı sıra eğitim gereçleri ve kırtasiye ürünlerinin de sunulduğu geniş ve ferah bir mekanda hizmet veren Oley Toys sunduğu ürünlerde sağlık, güvenlik ve kalite yönlerine önem veriyor. Her bütçeye ürün sunan zengin çeşit ürün gamı ve güleryüzlü hizmeti Başiskele’de sizleri bekliyor.

#oley, #toys, #toptan, #mağaza