Anasayfa » SEKTÖR » Okulda moda

Okulda moda

yaygan_cantaYaygan Çanta!

Bir yaz tatilinin sonlarına yaklaştığı- mız bu dönemde, Yaygan’ın her yaşa ve her keseye uygun, 2014-2015 Okul Koleksiyonu’ndaki ürünler, öğrenci- lerin okula dönüşünü daha keyifli bir hale getiriyor. Yaygan, aralarında Winx Club, Trans- formers, My Little Pony, Minnie ve Mickey Mouse gibi dünyaca ünlü ka- rakterlerin bulunduğu lisanslı çanta ve kırtasiye ürünleriyle yine çocukla- rın gözdesi olacak.

Onlarca şanslı çocuğa hediye

Facebook adresi YayganCantaveKir- tasiye’de duyuracağı çekilişlerle on- larca şanslı çocuğa sürpriz hediyeler verecek.

Yaklaşık 1200 çeşit ürün

Okul koleksiyonunu 15 farklı mar- kadan oluşturan Yaygan yaklaşık 45 koleksiyona sahip. Sıra dışı tasa- rımlarıyla okul çantaları alanında sektörde lider olan firmanın ürünleri, modern yaşama uygun, şık, rahat, günün modasını takip eden renk ve desenlerden tasarlanıyor. Hem kız hem de erkek öğrencilerin zevkine göre tasarlanan çantalar; kalem ku- tular, beslenme çantaları, mataralar, kırtasiye ürünleri ve şemsiyeler ile de bir set oluşturuyor. Yaygan’ın okul koleksiyonunda, ilkokuldan üniversiteye kadar her yaş grubu öğrencinin zevklerine göre seçenekler bulunuyor.

Tüm ürünleri sağlık raporlu

Kaliteli ve sağlık standartlarına uygun ürünlerin tercih edildiği günümüz- de, sağlık raporlarına ve güvenlik standartlarına uygunluk belgelerine sahip olan Yaygan, hizmet anlayışıyla bilinçli tüketicilerin tercihi olmaya devam ediyor. Tasarımlarında dünya modasını ve trendlerini takip eden YAYGAN Çan- ta’nın, binlerce satış noktası dışında hem ebeveynlere hem çocuklara hitap eden 5 konsept mağazası bulu- nuyor. Dijital ortamdan alışveriş yap- mayı seven ve bulunduğu bölgeden ürünlere ulaşamayan müşterilerine de online alışveriş imkanı sunuyor