Anasayfa » HABERLER » Niloya TRT Çocuk Ekranlarında

Niloya TRT Çocuk Ekranlarında

18 Haziran Cumartesiden İtibaren Her Gün Saat 11:15, 13:55 ve 01:35’te yayındayız. Çocukların sevgilisi Niloya artık TRT Çocuk kanalında izleyicileriyle buluşuyor. Bundan böyle bütün çocuklar TRT Çocuk ekranlarında Niloya ve arkadaşlarının rengârenk dünyası ve neşeli şarkılarına eşlik edecekler. Yaz tatiliyle birlikte yayında girecek olan Niloya’nın TRT Çocuk’taki serüveni 18 Haziran 2016 Cumartesi günü başlıyor. Bu tarihten itibaren haftanın yedi günü ekrana gelecek olan Niloya’nın yayın saatleri ise 11:15, 13:55 ve 01:35 olarak belirlendi.  

Youtube kanalımız 500 milyon izleyiciyi aştı

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube’da yayın yapan Niloya kanalı Haziran ayı itibariyle 500 milyon izlenme sayısına ulaştı. İlk olarak 6 Kasım 2013’den itibaren erişime açılan kanal https://www.youtube.com/user/niloyatv adresinden yayın yapıyor. Dünyanın her yerinden abonesi olan Niloyatv kanalı Haziran 2016 itibariyle 500 bin abone sayısına da yaklaşmış durumda. Ücretsiz abone olunan kanalda şu ana kadar Niloya’nın bütün bölümleri yer alıyor. Bununla birlikte Niloyatv kanalında Niloya şarkılarını ayrı videolar şeklinde bulabilir, birleştirilmiş bölümlerle 1 saat boyunca kesintisiz şekilde Niloya izleyebilirsiniz.  

MBC 3 Kanalında yayındayız

Dubai merkezli TV yayın kuruluşu MBC 3, Niloya bölümlerini yayınlamaya başladı. Ramazan ayından itibaren günde iki defa yayınlanacak olan Niloya, MBC 3’ün yayın bölgesi içinde yer alan bütün Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerinde izlenebilecek.  

Niloya digital kitapları yakında Youtube’da

Yaklaşık iki yıldır hazırlıkları devam eden Niloya digital kitapları yakında çocuklarla buluşuyor. Niloya’nın birbirinden güzel maceralarının yer aldığı digital kitaplar Türkiye’nin önde gelen seslendirme sanatçıları tarafından seslendirildi. Niloya digital kitaplarının demo görüntüsüne https://vimeo.com/170428824 linkinden ulaşabilir, şifre olarak Niloya yazıp izleyebilirsiniz.  

Çocuklar Niloya ile yabancı dil öğrenecek

Okulöncesi eğitim uzmanları ve psikologlar danışmanlığında hazırlanan Niloya kitapları Türkiye çocuklarının yabancı dil eğitimine destek olmak için İngilizceye çevrildi. Yakın bir zamanda da Arapça’ya çevrilecek olan Niloya hikâyeleri çocukların dil eğitimine de destek olacak.

Lisansiyelerimizden haberler

Niloya lisanslı ürünleri üretim ve pazarlama çalışmaları devam ediyor. LCW 1 yıl, Pilsan Oyuncak 1 yıl, Dönmezler Lisans ise 2 yıl boyunca Niloya lisanslı ürünleri müşterilerine ulaştıracaklar. Lisansiyelerimize Niloya markasına katkılardan dolayı teşekkür ediyor, uzun yıllar boyu birlikte çalışmayı diliyoruz.

Sentries’ten Yeni Lisans

Tekstil, çanta, kırtasiye tarzı ürünleri ile öne çıkan Orta Amerika Patentli sanat lisansı Dream Big, Sentries ile Türkiye pazarına İkinci lisansını verdi. Keskin Colors’un kırtasiye lisansını aldığı Dream Big, diğer ürünlerini Sentries’le müşterilerine ulaştıracak.

Niloya Kitapları Norveç’te

Niloya kitapları 1 Haziran 2016’dan itibaren Norveç’te kitapçı raflarında yerini almaya başladı. Norsk Bokforlag yayınevinin yayınladığı kitaplarla birlikte lisansiyelerimiz Pilsan ve Red Castle’ın gönderdikleri promosyonlar da Norveç çocuklarıyla buluşuyor.

#Niloya, #TRTÇocuk, #ÇizgiFilm, #LisanslıÜrünler, #Norveç, #Yayın, #Ekran, #TRT