Anasayfa » HABERLER » Niloya Minik Dostlarını Keyifli Bir Keşfe Çıkarıyor

Niloya Minik Dostlarını Keyifli Bir Keşfe Çıkarıyor

Ekranların sevilen yerli çizgi film kahramanı Niloya, ürünleri ile en yakın dostlarının oyunlarına eşlik etmeye devam ediyor. Çizgi kahraman ‘Sihirbazlık Seti’ ürünü ile minikleri sihirli bir keşfe çağırıyor. Çocukların motor becerilerinin gelişimine katkı sağlayan ürün, standartlara uygun üretimi ile çocukların olduğu kadar ailelerin de tercihi oluyor.
Eğitici ve öğretici içerikleri ile 7’den 70’e herkesin beğenisini kazanan Niloya, 5 milyon aboneyi aşan YouTube kanalında ve TRT Çocuk ekranlarında minik dostları ile buluşmaya devam ediyor. Bölümleri kadar ürünleri ile de eğlenceli bir o kadar keyifli bir vakit geçirmenizi sağlayan çizgi kahraman, çocukların en iyi oyun arkadaşı olurken, onların gelişimine de olumlu katkılar sağlıyor.

Hayal güçlerinin gelişmesine katkı sağlıyor

Sihir dünyasında sıklıkla kullanılan iki kelime Hokus pokus! Bu kelimeler şimdi ‘Niloya Sihirbazlık Seti’ ile evlerde yankılanıyor. Birçok farklı oyunun yer aldığı kutuda; Sihirli Şapka, Pelerin, Sihirli Değnek, Renk Değiştiren Mendil, 3’lü Halka, 3 Adet Bardak, Oyun Kartları, Sünger Tospik’e kadar 8 farklı sihirbazlık parçası bulunuyor. Çocukların hayal dünyasını sihirle buluşturan ürün, oyun oynarken motor becerilerinin gelişimine de katkı sağlıyor.

‘Niloya Sihirbazlık Seti’ ürününe Armağan Oyuncak mağazaları ve tüm seçkin oyuncakçılardan ulaşabilirsiniz.