Anasayfa » SEKTÖR » Niloya maceraya kaldığı yerden devam ediyor

Niloya maceraya kaldığı yerden devam ediyor

Türkiye’nin en çok izlenen çocuk kanalı TRT Çocuk’un sevilen çizgi filmi Niloya, macera dolu yeni bölümleriyle izleyicileri ile buluşmaya hazırlanıyor. Mutluluk dolu dünyasında, arkadaşlığı, eğlenceli oyunları ve doğayı yeniden keşfetmeye hazırlanan Niloya izleyicilerini birbirinden farklı maceralara sürükleyecek. Uzman pedagog ve eğitim bilimcilerin gözetiminde, hedef kitlesi okul öncesi yaş grubu olan ‘Niloya’ meraklı ve renkli dünyası ile çocukların aile yaşamlarına, arkadaşlıklarına ve sosyo – kültürel birikimlerine ve iletişim becerilerine katkı sunuyor. Niloya yeni bölümleri ile 24 Şubat tarihinden itibaren TRT Çocuk ekranlarından izleniyor.

Nerf Nitro yarışmamız BAŞ-LI-YOOOOR!

wSen de önce sayfamızı beğen, sonra bu görseli beğen ve herkese açık şekilde profilinde paylaş, 5 kişiye Nerf Nitro Longshot Smash hediye ! Ödülü görmek için tıklayın: https://www.armaganoyuncak.com.tr/nitro-longshot-smash .Yarışmamız 9 Mart Cuma 23.59’a kadar devam edecek, 10 Mart Cumartesi gün içerisinde sonuçlar açıklanacaktır.

Küpler Hakkında Bildiğiniz Herşeyi Unutun!

21. yüzyılın teknolojisi V-Cube, küp dünyasını altüst etti. 20 yıl kadar uzun bir süre boyunca 5 tabakalı küp bulmacaların sadece bir hayal olabileceği düşünülürken Yunanlı mühendis Panagiotis Verdes tarafından icat edilip, dünya çapında patentlediği mekanizma sayesinde, güvenli ve sorunsuz çevirilebilecek sonsuz tabakada küp yapabilmek mümkün… Uluslararası arenada birçok ödülün de sahibi olan Verdes, dünyadaki ilk 6x6x6 ve 7x7x7 küpü de yapan insan olarak tarihe geçti. Yüksek üretim teknikleri, kaliteli malzeme, ve en son teknolojik yenilikleri başarıyla kullanan, arge çalışmalarıyla da küp dünyasına öncülük eden V-Cube son olarak da  9x9x9 küplerin üretimine başladı. Ülkemizde, zekaoyunları ve bulmacalar konusunda birçok başarılı markayı bünyesinde barındıran Kiklop Mühendislik Mimarlık tarafından temsil edilen V-Cube, aşamalı olarak zorlaşan bulmacalarıyla, bulmaca çözmekten hoşlanan her yaştan geniş bir kesime, sürekli yenilenen farklı ürünler.

#Niloya, #Kup, #Yarisma