Anasayfa » HABERLER » Niloya köyünün kapıları çocuklara açıldı…

Niloya köyünün kapıları çocuklara açıldı…

Niloya Markasının Lisansörü SENTRİES firması Türkiye’ de bir ilke imza attı ve Alan Lisanslaması yaparak NİLOYA KÖYÜ’nü kurdu…

Çocukların en yakın arkadaşı NİLOYA artık köyünde çocuklar tarafından ziyaret edilebilecek. NİLOYA’nın evinin, ahırının, bahçesinin bulunduğu alanda çocuklar hem eğlenecek, hem doğal hayat içerisinde bulunacak hem de tiyatro&konser gibi etkinliklerle sanat dolu vakit geçirebilecekler.

Açılışını Kaynak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sn. İlhami Öztürk’ ün yaptığı NİLOYA KÖYÜ 11 Mayıs 2018 tarihi itibari ile çocukların ziyaretine açıldı. Açılışta konuşma yapan Sn. İlhami Öztürk; ‘Sentries Firmasının yönetimini devraldığımız günden itibaren büyümeye devam etmesini sağlıyor olmakla duyduğumuz mutluluk şimdi de Türkiye’ de bir ilki gerçekleştirmenin verdiği gururla birleşiyor. Çocuklarımızın geleceği ve sağlıklı bireyler olarak yetişmesi için elimizden geldiğince örnek olmaya örnek karakter yaratmaya gayret ediyoruz. Ve bu başarımızı böyle güzel projelerle  taçlandırdıkça da heyecanlanıyoruz. İlk olan bu projemizin devamının da geleceğini bilmenizi isterim’ dedi.

Niloya Köyünde ebeveyn ve çocuk ilişkisi pekiştirilecek ve çocuklar köyün içinde aileleriyle birlikte zaman geçirebilecekler. Çocuklar ebeveynleri ile birlikte  domates, biber ekebilecek ve doğal alanları içerisinde keçileri, inekleri ve tavukları görüp onlara dokunabilecekler. Doğum günü partileri için de tercih edilebilecek bu köyde açık alanlardan olabildiğince faydalanabilecekler. Çocuklarımızı kapalı alanlardan kurtarmak ve bilgisayar başından kaldırmak için çocukların ve ailelerinin her türlü tercihine uygun seçenek sunulmuştur.