Anasayfa » SEKTÖR » n11.com çocukları yenilikçi ve doğa dostu ahşap oyuncaklarla buluşturuyor

n11.com çocukları yenilikçi ve doğa dostu ahşap oyuncaklarla buluşturuyor

t22Alışverişin uğurlu adresi n11.com çocukları güzel zaman geçirmelerini sağlayan ayrıca zihinsel ve fiziksel gelişimlerine yardımcı, yenilikçi ve doğa dostu ahşap oyuncaklarla buluşturuyor

E-ticaret platformu n11.com, çocukların keyifle oyun oynarken bilgi edinmesinin yanı sıra, hiçbir kimyasal içermeyen ahşap oyuncakları Oyuncak kategorisinde çocukların ve ebeveynlerin beğenisine sunuyor.

Cıvıl cıvıl renkleri ve göze hitap eden tasarımları ile çocukların dünyasını renklendiren ahşap oyuncaklar, çocukların yeteneklerini geliştirip, hayal gücünü desteklerken, el ve göz koordinasyonunu da geliştirerek miniklerin eğlenceli ve kaliteli oyun zamanları geçirmelerini sağlıyor.

Ahşap oyuncak seçeneklerinde, arabalardan, helikoptere ve ahşap denge oyunlarına kadar çok çeşitli oyuncaklar bulunuyor. Özellikle çocukların bilişsel gelişimi için ahşap geometrik şekilli puzzle oyuncaklar ile çocukların desen, boyut ve derinlik algıları gelişiyor. Sallandığında kanatlarıyla ses çıkaran geniş bir aynaya sahip kavrama oyuncağı Kelebek Ayna, çocukların kavrama becerilerini geliştiriyor, Tavuk Bulmacası çocuklara yaşam döngüsünü öğretirken, problem çözme becerilerini de geliştiriyor. Ahşap alışveriş arabası ile hareket kabiliyetleri gelişirken, yatak-tuvalet masası-dolap-puf ve aydınlatmanın bulunduğu yatak odası seti ile çocuklar kendi odalarının küçük bir benzeriyle oynayarak nesneler arası bağlantı kuruyorlar. Kalitesi kadar sağlıklı bir gelecek yatırımı için de önemle tasarlanan ahşap oyuncaklar herhangi bir kimyasal madde içermiyor.