Anasayfa » PERAKENDECİ OYUNCAKÇILAR » Mutlu Oyuncak: Bizi izlemeye devam edin

Mutlu Oyuncak: Bizi izlemeye devam edin

“Mutlu Nesiller” sloganı ile 2009 yılı Temmuz ayında kurulan Mutlu Oyuncak toptancılıkla oyuncak sektöründe faaliyet göstermeye başladı. Oyuncak sektöründe çeşitliliğe ve kaliteye önem veren firma bölgesinde lider bir firma olabilmek için hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor. Perakende mağazaların oyuncak reyonlarının ve sektöründeki geleneksel perakende mağazaların tüm ürün gereksinimlerini sağlayan firmanın sloganı: “Bizi İzlemeye Devam Edin…”

toy44
Mutlu Oyuncak piyasa koşulları ve müşteri taleplerinin hızla değiştiği bu günlerde daha güncel ve yeni ürünlerle kontrollü büyümenin devamını sağlamayı ve her zaman en iyi olanı yapmayı hedefliyor.
Mutlu Oyuncak diyor ki: “Kayseri ve çevresinde geniş ürün yelpazesi ile değerli miniklerimizi sevindirmeye çalışıyoruz. Bu kapsamda lisanslı oyuncaklar, akülü arabalar, bisiklet ve çocuk gereçleri yanı sıra, 0 – 12 Ay Bebek Oyuncakları, Taşıtlar, Bebekler, Peluşlar, Eğitici Oyuncaklar, Oyuncak Tabancalar gibi bir çok çeşidi mağazamızdan bulabilirsiniz. Kurulduğu günden bu güne çizgisini bozmadan her zaman daha iyisini yapmak için çalışan firma müşterilerinin beklentilerini ve daha fazlasını en uygun fiyat stratejisiyle beraber sağlık ve kalite ön planda tutarak sektördeki lider ve öncü firma duruşunu sürdürüyor.

#mutlu, #oyuncak, #mutlunesiller