Anasayfa » HABERLER » My Monopoly İle Kendi Monopoly’ni Tasarla!

My Monopoly İle Kendi Monopoly’ni Tasarla!

monopolyDünyanın en popüler kutu oyunlarından Monopoly’nin yeni versiyonu My Monopoly raflardaki yerini aldı. My Monopoly ile artık herkes kendi Monopoly’sini tasarlayabilecek; piyonları ve hatta oyun hanelerini kendi fotoğraflarıyla özelleştirebilecek.

111 ülkede, 44 farklı dilde satılan dünyanın en sevilen emlak ticareti oyunu Monopoly’nin yeni versiyonu My Monopoly, şimdiye kadar görülmemiş bir oyun keyfi sunuyor. Artık herkes Monopoly piyonlarını, kartlarını ve oyun alanını istediği gibi tasarlayabiliyor.

Bunun için tek yapılması gereken ücretsiz ve Türkçe My Monopoly uygulamasını indirmek ya da www.mymonopoly.com internet sitesini ziyaret etmek. Oyuna eklenmek istenen fotoğraflar kişisel arşivden, Facebook ve Instagram’dan seçilerek, uygulama ya da internet sitesi aracılığıyla oyun kutusundan çıkan çıkartma kağıtlarına basılabiliyor. Basılan fotoğraflar da piyonlara, oyun alanındaki hanelere ve oyun kartlarına yerleştirilebiliyor.

Bu kişiselleştirmeyi yapmak istemeyenler ise My Monopoly’yi klasik Monopoly şeklinde oynayabiliyor.

My Monopoly ile sevdiklerinize özel anlarınızı hediye edin!

My Monopoly hem çocuklara hem de yetişkinlere kendi hayatlarından izler taşıyan bir Monopoly’ye sahip olma imkanı veriyor. My Monopoly’nin değiştirilebilen çıkartmalarıyla oyun tekrar tekrar tasarlanabiliyor; her oyun yeni bir oyun gibi oynanabiliyor.

My Monopoly ile artık herkes kendi Monopoly’sini oynayabilecek, sevdiklerine özel bir hediye tasarlayabilecek.