Anasayfa » SEKTÖR » Monopoly Dijital Bankacılık oyun severlerle buluşuyor!

Monopoly Dijital Bankacılık oyun severlerle buluşuyor!

Dünya oyuncak devi Hasbro’nun en sevilen oyunlarından Monopoly, yeni versiyonu “Monopoly Dijital Bankacılık” ile oyun keyfini dijital bankacılıkla birleştiriyor.  Oyun içindeki tüm hamleleri nakit para kullanmadan, son teknolojiyle kolayca yapabilme fırsatı sunan Monopoly Dijital Bankacılık, hesaplama işlemini de üstlenerek oyunculara stratejik hamleler için zaman bırakıyor.

Markalı oyun ve oyuncak sektörünün önde gelen şirketlerinden Hasbro, sevilen ürünü Monopoly’nin, dijitalleşen çağa uygun olarak geliştirilen yeni versiyonunu piyasa sundu. Daha hızlı bir oyun deneyimi sunan Monopoly Dijital Bankacılık’ta yer alan ünite sayesinde, yapılan tüm hamleler nakit para olmadan, tek bir dokunuşla kolayca gerçekleştirilebiliyor.

Hasbro’nun daha önce piyasaya sunduğu Monopoly Elektronik Bankacılık’ın bir üst versiyonu olan Monopoly Dijital Bankacılık ile oyunun sonunda kazanılan para ve mülklerin değerinin toplanması kolaylaşıyor ve oyun sırasında oyuncuların ne kadar servetinin olduğu kolayca görüntülenebiliyor. Daha hızlı ve farklı bir oyun deneyimi sunan Dijital Banka Ünitesi ile; banka kartı okutulabiliyor, elde edilen servetin hesabı tutulabiliyor, kazanılan mülkler ve kira seviyeleri kolayca takip edilebiliyor.

Gelişen teknolojiyi oyunlarına entegre ederek dünyada bir ilki gerçekleştiren Hasbro, Monopoly Dijital Bankacılık oyununda başka yenilikler de sunuyor.  Kartlarda yazan durumlara göre bebek ağlaması ya da korna sesi gibi sesler çıkaran Banka ünitesi, oyunda rekabeti de eğlenceyi de artırıyor.

#Monopoly #dijitaldevrim #dijital #Hasbro #MonopolyDijitalBankacılık #oyun